Teemo! Za co cię tak bardzo nienawidzę…


Teemo, why?

Gdyby Riot przeprowadził ankietę, którą postać należy usunąć z gry, to na 100% byłby to Teemo! Skąd ta nienawiść? Postaram się Wam wyjaśnić, jak ja to postrzegam!

Zacznijmy od wyglądu. Mały, słodki Yorld! Do czego tu się przyczepić? Teoretycznie, do niczego, ale czy nie boli Was, gdy padamy od małego Yordla, zamiast pod ostrzem potężnego wojownika?

Diabeł tkwi w umiejętnościach!

  • Q- według mnie najbardziej irytująca umiejętność szatana! Wyobraźcie sobie, że wybiegacie z jungli nafeedowanym Masterem, odpalacie wszystkie skille i… Teemo oślepia was i zadaje kolosalne obrażenia, a przed oczami widzimy tylko napis – pudło… Innym razem dobijamy chomika i grając Riven nie trafiamy ulti, oglądając znajomy napis – pudło… Załamać się można.
  • W – najmniej irytująca umiejętność, ale trudno zachować spokój, gdy pomimo spalonego flasha, dobiega do nas i zabija nas trucizną… Można dostać szewskiej pasji.
  • E – trucizna, coś co powoli zabija naszą postać i nasze nerwy…
  • R – ile razy po ciężkiej walce uciekaliście na resztkach hp? Dalszą część scenariusza znacie… Ile razy szliście po udanym TF na Barona, tylko po to, aby wpaść na farmę grzybów? Trudno kogoś raportować po takich przeżyciach… AFK gwarantem zdrowia psychicznego…
  • Pasywka – zostawiłem na koniec, ponieważ ładnie współdziała z pozostałymi, irytującymi umiejętnościami. Teemo znika szczęśliwy w krzaku rozstawiając obok siebie grzybki. Niczego niespodziewający się przeciwnik wchodząc w krzaki  zazwyczaj umiera. Bardzo szybką i nieprzyjemną śmiercią.

Nie taki diabeł straszny…

Podsumowując, czy szatan jest taki straszny? Przecież grzyby można kontrować, krzaki można omijać i odporność na magię można zbudować. Dzięki temu, możemy uspokoić nerwy i z diabelskim uśmiechem na ustach oglądać konającego chomika!

Ps. przyznajcie się ilu z Was mainuje tego stworka?

Autor: Mezukis


Ganisz Okiem Ganisza

Totalnie nie rozumiem niechęci do Chomika! Fantastyczna postać! Sam fakt, że doprowadza do szewskiej pasji tak dużą ilość graczy wystarczy, żeby go mainować!


Dołącz do nas!

Jeśli i Ty masz ochotę na pisanie dla MMO24.pl, to zapraszamy! Napisz testowy materiał i wyślij na [email protected] Nic nie tracisz!

  • postaraj się zmieścić na stronie A4
  • napisz w temacie maila – współpracownik – League of Legends lub inny tytuł gry / tematyka
  • swój tekst dodaj jako załącznik
  • sprawdź tekst przed wysłaniem (orto, styl, interpunkcja, logika)

Polecany film