Top 10 Najbardziej irytujących postaci – League of Legends

Top 10 Najbardziej irytujących postaci w League of Legends! Ta ekipa skutecznie uprzykrza nam życie! Miejsce pierwsze czeka na waszą propozycję!...

Noże, kulki, heale, spamowanie i one-shotowanie!

Cześć! Z tej strony Mezukis i dziś, w ten deszczowy i smuty dzień spróbuję poprawić wasze nastroje! Przygotowałem dla was mój ranking top 10 najbardziej irytujących postaci w League of Legends!

[advert id=”63379"]

Top 10 Najbardziej irytujących postaci

10. SORAKA– Dzięki tej postaci przeżyłem wiele pięknych historii np. wymienianie klawiatury, bo wyleciała przez okno. Dobijacie już przeciwnika? Czas na ult Soraczki! Padłeś… ojej. Obiłeś przeciwnika prawie do 0? Nie martw się, dzięki Soraczce jego poziom zdrowia wróci do 100% w kilka sekund! (fokus Soraka pamiętajcie)

9. RAMMUS– Tutaj sprawa jest prosta i wszystkim dobrze znana – jego prędkość ruchu dzięki Q + prowokacja + kolczasta kolczuga i wasz adc może równie dobrze iść afk. (Polecam Rammuska pod 5 kolczastych kolczug hehe)

8. KATARINA– Siemka, macie teamfight? Spoko już wpadam zabić was wszystkich samym ultem!  Po tym całym reworku nie dość, że irytująca to jeszcze mega mobilna. Ha! Patrzcie Katarina 1/9, po teamfighcie 6/9 (hehe). Nigdy nie lekceważcie tej wiedźmy.

7. VAYN- Mezukis jak możesz mówić złe słowa o vayn skoro masz 500k punktów maestrii na niej? A no tak, że to bydle w obecnym patchu wymaga od ciebie tylko dotarcia do późnej fazy gry gdzie będziecie one szotować przeciwników, serdecznie polecam.

R E K L A M A

[a[advert id=”63379"]p>

6. AKALI- Tej Pani wystarczą tylko 2 itemki, żeby cie zabić. Nie martwcie się, że feedujecie i tak przeciwnego bohatera zabijecie. (Ekipa mmo24 raczej pamięta mój ostatni mecz akali B)

5. LUX- Coś tam farmi sobie we wczesnej fazie gry, a w 30 minucie jak odpali ulta to można  i zastanawiać się gdzie znikli wasi sojusznicy.

4. VEIGAR/NASUS- q,q,q,q,q,q,q,q och właśnie padłeś od naszej jednej umiejętności? Soorki. Te diabły potrafią napsuć nerwów w krytycznych sytuacjach nawet, full tank build wam nie pomoże.

[adv[advert id=”63379"]

3. Annie- Niby taka silna, a jakby usunąć jej stuna to już nie. Jak ograć Annie? Kupić QSS? Nie, bo padniecie zanim zdążycie uciec, hmmm to może dużo itemów obronnych? Nie, przez stuna i tak padniecie. Panie jak żyć?

2. Rengar- Niby taki słodki, a jak już one shotuje to już nie. Postrach adc – ile to ja nerwów straciłem przez tę bestię, wszyscy tak płakali nad jego reworkiem, a teraz co? Jest jeszcze bardziej strong.

1. No właśnie kto będzie na miejscu 1? (mimo że to losowa lista) Sami zdecydujcie! Napiszcie, w komentarzach jakiej postaci najbardziej nienawidzicie, wygrywa większość!

 

 

 

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

Śliczny, uroczy i czysty wyznawca Przymierza. Fan produkcji Blizzarda i zapalony gracz League of Legends.