Tristana zmienia profesję na Asasyna! ADC odchodzi do lamusa!

League of Legends - gra, która sama się reworkuje! Riot planuje kolejne zmiany w Lethality! Tristana okazała się być zbyt silna?...

Czego jeszcze doświadczymy?

Proces testowania Lethality na poszczególnych postaciach nadal trwa. Wszyscy jesteśmy ciekawi, jakie efekty przyniosą niedawne nerfy, aczkolwiek według większości nie będą one aż tak zauważalne.

Zresztą sam Riot zapowiedział już kolejne zmiany w przedmiotach posiadających Lethality. Wróćmy jednak do naszych testów!

[advert id=”63379"]

Filmów pokazujących testy buildów pod Leth’y jest już mnóstwo. Ostatnio na zagranicznym forum pojawił się wątki poruszające kwestie tego, czy wprowadzane zmiany w dawnym przebiciu pancerza były potrzebne. Pisałem już o wielu postaciach, które mogą wykorzystać tę statystykę do zabójczych celów, jednak nawet Udyr nie zaskoczył mnie tak jak Tristana!

W tym materiale wideo, Trist pokazuję prawdziwą potęgę stackowania przedmiotów pod Leth’y. Orianna nawet nie miała szans na reakcję – Ba! Podejrzewam, że zrozumiałą co się stało dopiero kilka sekund po swej śmierci!

Jedną z najbardziej przerażających rzeczy jest fakt, iż Trist w momencie tej akcji miała dopiero złożone dwa konkretne przedmioty. Czy uważacie, że Patch 7.5 będzie końcem dla Lethality?

[a[advert id=”63379"]p>

R E K L A M A

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

W League of Legends gram długo, pamiętam, że wtedy wychodziła Ahri. Zawzięcie walczę o diament z umiarkowanym skutkiem :D. Support od urodzenia, uwielbiam kraść kille! Najbardziej w grach lubię dreszcz emocji i rywalizację! Na MMO24.pl zajmuję się PR, pisaniem artykułów oraz tworzeniem video.