Vander uczy grać Dziewczynę w LoL’a!

Czy macie jakieś koleżanki, które potrafią rzeczywiście dobrze grać w LoLa? Vander, pełen nadziei próbuje przełamać mit! ...

Vander dobry nauczyciel!

Na polskim Youtubie pojawiła się nowa twarz – Mar1na, która prężnie rozwija swój kanał z pomocą swoich popularnych znajomych. Youtuberka prowadzi kontent e-sportowy, chociaż pokusiła się nawet o nagranie filmu „komediowego”.

Krótko mówiąc, nic nowego, aczkolwiek strasznie spodobał mi się filmik, w którym to Vander uczy Mar1nę grać w Ligę Legend!

[advert id=”63379"]

Mar1na, jak sama mówi, swój ostatni kontakt z grą miała w drugim sezonie, to szmat czasu, a mimo to pokazała w grze więcej niż przeciętny brąz! Z Vanderem poznali się około 2 lata temu, kiedy to Mar1na prowadziła stoisko Roccat na jednym z meetów.

Jak widać przyjaźń trwa i razem stworzyli naprawdę zabawny film, który z ręką na sercu obejrzałem do końca!

[a[advert id=”63379"]p>

Vander uczy grać Mar1nę!

 

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

W League of Legends gram długo, pamiętam, że wtedy wychodziła Ahri. Zawzięcie walczę o diament z umiarkowanym skutkiem :D. Support od urodzenia, uwielbiam kraść kille! Najbardziej w grach lubię dreszcz emocji i rywalizację! Na MMO24.pl zajmuję się PR, pisaniem artykułów oraz tworzeniem video.