Vayne z Thunderlordem – Koreański Build!

Vayne i Thunderlord to twór szatana! Nocna Łowczyni niszczy wrogich bohaterów na trzy bełty ze swej kuszy! Ridiculous! Sprawdźcie ten koreański build!...

Raz, dwa, trzy… giniesz ty!

Thunderlords Decree to powszechnie używana specjalizacja, która pozwala nam w prosty sposób zadać dodatkowe obrażenia przeciwnikowi. Stety lub niestety zbliża się rework tej umiejętności, ponieważ gra ma problemy z odczytaniem skryptu jej prawidłowego działania.

[advert id=”63379"]

Czego możemy się spodziewać? Riot na razie leje wodę, ale wiemy na pewno, że np. plama Morgany nie będzie już mogła sama nałożyć 3 stacki od Thundera – tak samo latające wokół Aureliona gwiazdki, czy deszcz kul Miss Fortune.


Vayne pod Thunderlorda!

Jeśli chcecie stworzyć zabójczynię kompletną to polecam wam wypróbowanie tych przedmiotów na waszą Vayne w połączeniu z Thunderlordem! Ten build cechuje się zadawaniem ogromnych obrażeń w każdej fazie gry pod warunkiem, że przełamiecie się i złożycie Moc Trójcy! To złoty środek!

Zobaczcie montaż!

Moc TrójcyduskbladeStatikkShivInfinity_Edge_itemThe_Bloodthirster_item

[a[advert id=”63379"]p>

Złoty czas dla tego buildy miał miejsce w poprzednim sezonie – teraz poprzez nerfy nie działa on tak znakomicie, więc radzę go wykorzystywać na niższych ligach takich jak bronze czy silver, ponieważ tam nie zaobserwujecie aż tak drastycznie tych zmian.

R E K L A M A

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

W League of Legends gram długo, pamiętam, że wtedy wychodziła Ahri. Zawzięcie walczę o diament z umiarkowanym skutkiem :D. Support od urodzenia, uwielbiam kraść kille! Najbardziej w grach lubię dreszcz emocji i rywalizację! Na MMO24.pl zajmuję się PR, pisaniem artykułów oraz tworzeniem video.