Vayne z Thunderlordem – Koreański Build!


VAYNE

Raz, dwa, trzy… giniesz ty!

Thunderlords Decree to powszechnie używana specjalizacja, która pozwala nam w prosty sposób zadać dodatkowe obrażenia przeciwnikowi. Stety lub niestety zbliża się rework tej umiejętności, ponieważ gra ma problemy z odczytaniem skryptu jej prawidłowego działania.

Czego możemy się spodziewać? Riot na razie leje wodę, ale wiemy na pewno, że np. plama Morgany nie będzie już mogła sama nałożyć 3 stacki od Thundera – tak samo latające wokół Aureliona gwiazdki, czy deszcz kul Miss Fortune.


Vayne pod Thunderlorda!

Jeśli chcecie stworzyć zabójczynię kompletną to polecam wam wypróbowanie tych przedmiotów na waszą Vayne w połączeniu z Thunderlordem! Ten build cechuje się zadawaniem ogromnych obrażeń w każdej fazie gry pod warunkiem, że przełamiecie się i złożycie Moc Trójcy! To złoty środek!

Zobaczcie montaż!

Moc TrójcyduskbladeStatikkShivInfinity_Edge_itemThe_Bloodthirster_item

Złoty czas dla tego buildy miał miejsce w poprzednim sezonie – teraz poprzez nerfy nie działa on tak znakomicie, więc radzę go wykorzystywać na niższych ligach takich jak bronze czy silver, ponieważ tam nie zaobserwujecie aż tak drastycznie tych zmian.