Vayne z Thunderlordem – Koreański Build!


darmowe liczniki strone www

Raz, dwa, trzy… giniesz ty!

Thunderlords Decree to powszechnie używana specjalizacja, która pozwala nam w prosty sposób zadać dodatkowe obrażenia przeciwnikowi. Stety lub niestety zbliża się rework tej umiejętności, ponieważ gra ma problemy z odczytaniem skryptu jej prawidłowego działania.

Czego możemy się spodziewać? Riot na razie leje wodę, ale wiemy na pewno, że np. plama Morgany nie będzie już mogła sama nałożyć 3 stacki od Thundera – tak samo latające wokół Aureliona gwiazdki, czy deszcz kul Miss Fortune.


Vayne pod Thunderlorda!

Jeśli chcecie stworzyć zabójczynię kompletną to polecam wam wypróbowanie tych przedmiotów na waszą Vayne w połączeniu z Thunderlordem! Ten build cechuje się zadawaniem ogromnych obrażeń w każdej fazie gry pod warunkiem, że przełamiecie się i złożycie Moc Trójcy! To złoty środek!

darmowe liczniki strone www

Zobaczcie montaż!

Moc TrójcyduskbladeStatikkShivInfinity_Edge_itemThe_Bloodthirster_item

Złoty czas dla tego buildy miał miejsce w poprzednim sezonie – teraz poprzez nerfy nie działa on tak znakomicie, więc radzę go wykorzystywać na niższych ligach takich jak bronze czy silver, ponieważ tam nie zaobserwujecie aż tak drastycznie tych zmian.

darmowe liczniki strone www

Polecany film