Wyprzedaż skórek i bohaterów League of Legends 10.01 – 13.01.2017

Już znamy najnowszą wyprzedaż skórek i bohaterów League of Legends!...

Wyprzedaż skórek i bohaterów League of Legends 10.01 – 13.01.2017

Wyprzedaż skórek i bohaterów League of Legends, to cykliczne wydarzenie, które ma miejsce dwa razy w tygodniu. Nowe wyprzedaże pojawiają się w wtorki oraz piątki, dlatego już w poniedziałki i czwartki po godzinie 16:00, możecie u nas znaleźć listę objętych promocją skórek i bohaterów!

Daje to możliwość zakupu skórek do ulubionych bohaterów w promocyjnej cenie. Oczywiście skórki kupuję się z RP (Riot Points), czyli walutę obowiązującą  w League of Legends, którą nabywamy za prawdziwe pieniądze.

Stąd mniej popularne jest kupowanie bohaterów za RP, których normalnie można zakupić za punkty zwycięstwa.

[advert id=”62152"]


Bohaterowie objęci promocją:

Zac – 487 RP

Viktor – 440 RP

Jarvan- 440 RP

[a[advert id=”62152"]p>

Zilean – 292 RP


 Skórki objęte promocją:

Buccaneer Tristana – 260 RP

Dragonslayer Vayne – 487 RP

[adv[advert id=”62152"]

Bandit Sivir – 375 RP

Void Bringer Illaoi – 675 RP


Pełna lista skórek i bohaterów objętych wyprzedażą w danym miesiącu znajdziecie na naszej stronie w artykułach zatytułowanych: Wczesna wyprzedaż – (dany miesiąc). Link do spisu tych materiałów.

R E K L A M A

 Zapraszamy Was także do przeczytania naszego materiału o darmowych skórkach do League of Legends, w którym znajdziecie wszelakie potrzebne wam informacje, aby zdobyć jak najwięcej skórek przy najmniejszym wkładzie pieniężnym! A oto link do tego artykułu.


 Kolejne artykuły o League of Legends znajdziesz niżej – Just scroll down!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
League of Legends

Zawsze interesowałem się sprzętem i składałem w domowym zaciszu różne komputery. Doradzałem też często w wyborze optymalnych konfiguracji, właściwie każdemu. Studiowałem międzynarodowe stosunki gospodarcze i pracowałem przy projektach unijnych dla młodzieży. Będę pisał dla Was o szeroko pojętym sprzęcie komputerowym.