Mass Effect Andromeda dostępne za darmo jako demo!

Darmowe Mass Effect: Andromeda? Chcecie? To bierzcie, ale tylko na 10 godzin, bo po tym czasie aby dalej walczyć, trzeba grę zakupić!...

Darmowe Mass Effect: Andromeda? Chcecie? To bierzcie, ale tylko na 10 godzin.

Wersja demo jest dostępna i pozwala cieszyć się tym tytułem na wszystkich platformach. Co ciekawe, wszystkie możliwe tryby i opcje będą dostępne, ale tylko przez ograniczony czas. Po upływie 10 godzin rozgrywki, zabawa się skończy, a gra zaproponuje nam zakup. Oferta ważna tylko do listopada! Poza tym nie martwcie się, cały postęp zostanie zapisany.

Dodam tylko, że Mass Effect Andromeda to czwarta część kultowej serii, niezwiązana fabularnie z poprzednimi. Wcielamy się w nowego bohatera, przemierzając tytułową galaktykę Andromedy. Po premierze produkcja kulała pod względem technicznym i to znacznie.

Na szczęście twórcy skutecznie załatali sporo błędów, więc można się nią cieszyć bez końca, również w trybie multiplayer. Znaczy, jeżeli się ją zakupi, bo za darmo jest tylko wspomniane 10 godzin. Może to i dobrze, bo kampanie fabularne niektórych gier da się przejść szybciej. Samo demo można ściągnąć z oficjalnej strony gry. Do tego został dołączony trailer z tej okazji.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i