W końcu 17.07 oficjalnie startuje MMORPG Albion Online!

Już 17.07 wielki start Albion Online! Niezwykle interesującego MMORPG, gdzie każdy gracz jest dla siebie panem własnego losu, a system ekonomii jest genialnie rozbudowany! ...

W końcu startuje Albion Online!

O Albion Online pisaliśmy już wcześniej, teraz czas na oficjalną zapowiedź wielkiego startu. Po latach pracy i rocznym CBT, w końcu gracze dostaną finalny produkt. Premiera zaplanowana jest na 17 lipca. Od tej pory nie będzie już wipe’ów i wszystko związane z magicznym światem Albionu zostanie przekazane w ręce graczy.

09.07 kończy się faza beta testów oraz program fundatorów. To również data wyłączenia serwerów, aż do czasu wielkiego otwarcia 17.07.


W skrócie o grze

Albion Online to sandboxowe MMORPG z rysunkową grafiką, bazujące na modelu biznesowym B2P. Gra jest niezwykle rozbudowana i pozwala na dowolny rozwój bohatera. Słowem rozwój uzależniony jest od broni, z której korzystamy, więc nie ma ograniczenia klasowego.

Każdy z graczy może wybrać sobie swoją karierę i zostać wojownikiem, kupcem, czy mistrzem craftu. Co ciekawe, w grze każdy budynek czy broń jest tworzone przez graczy, więc ekonomia uzależniona jest od poczynań społeczności. Gracze mogą budować w miastach swoje własne sklepy, a na swoich wyspach zakładać mini-miasta.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
MMORPG

Marcin "Ganisz" Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu - dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: "Baw się, życie kabaretem jest" , "GL, HF!"