Aion – nowe instancje w aktualizacji 3.0

Sześć kolejnych instancji oferuje grupom oraz pojedynczym graczom nie tylko fantastyczne walki, ale także legendarne nagrody!...

W nadchodzącej aktualizacji 3.0 gry AION w wersji Free to Play NCsoft® i Gameforge zaprezentują nowe fascynujące wyzwania dla graczy, którzy zdobyli wysoki poziom doświadczenia. Wielu nowych przeciwników czeka na odważnych śmiałków w imponujących i wciągających instancjach, do których można wejść na nowych obszarach: Tiamaranta i Sarpan.

Wspólnymi siłami przeciwko hordom potworów

Do instancji Tahmes wejść mogą obie frakcje od poziomu 56. Lokacja ta oferuje pięć różnorodnych stref, na końcu których zawsze czeka boss. Gracz musi wykazać się nie lada odwagą, by zapobiec ożywieniu smoka Raksha, który został niegdyś wygnany z Tiamat. W nagrodę na zwycięzców czekają wyjątkowe przedmioty takie jak uzbrojenie czy legendarne akcesoria.

Kolejną instancją jest Baza Rentus dostępna dla graczy od poziomu 58. W sumie czeka tutaj na bohaterów aż dziewięciu bossów. Gracze mają możliwość interakcji z machinami oblężniczymi, dzięki którym nie tylko skutecznie zwalczą potwory, ale także wpłyną na otoczenie. Twierdza Reians, leży między Tiamaranta i Sarpan, a rządy sprawuje tam Balaurzy. Tutaj gracze mogą wzbogacić swój ekwipunek o przydatne i typowe dla poszczególnych klas przedmioty.

Od poziomu 57 można wkroczyć do Kryjówki Pustynnego Władcy. To tam gracz musi stanąć oko w oko ze zmutowaną gigantyczną piaskową larwą. Instancja dostępna jest dla obu frakcji. To wyjątkowe miejsce oferuje nie tylko jedyne w swoim rodzaju tarcze, nakrycia głowy i drogocenne naszyjniki, lecz także potężne łupy, jak na przykład legendarne ozdoby. Kryjówka Pustynnego Władcy to największa instancja nadchodzącej aktualizacji i można ją odwiedzić w sojuszu liczącym do 24 członków. 

Również od poziomu 57 dostępna jest instancja o tajemniczej nazwie Las Ladis/ Majątek Dorgel. Podzielona jest ona na dwie większe części i oferuje schronienie licznym duchom, które są istną plagą, utrudniającą poszukiwania zaginionej Czarodziejki Davlin. W obu tych częściach można zdobyć wyjątkowe bronie oraz zbroje, a z odrobiną szczęścia można też znaleźć w Majątku Dorgel parę legendarnych skrzydeł.

Znana już instancja Dredgion to statek powietrzny oddziałów Balaurów zamieszkiwany przez silniejsze potwory. Instancja ta dostępna jest dla śmiałków od poziomu 56. Pokonane potwory pozostawiają jako łup nakrycia głowy do pojedynków PvP, pudełko ze specjalnym przedmiotem AP oraz platynowe medale. Bohaterowie Atreii mogą wejść do instancji w określanym czasie, zaliczać misje powtórkowe i w ten sposób uzupełnić zapasy mithrilowych medali oraz legendarnych przedmiotów użytkowych.

R E K L A M A

Przejdź w pojedynkę : Niebiańska Twierdza Aturam

AION nie zapomina też o graczach, którzy preferują zapuszczać się w nieznane tereny w pojedynkę, oferując im wyjątkowe wyzwania. Niebiańska Twierdza Aturam to marzenie każdego śmiałka, który chce sam wyruszyć ku przygodzie i szybko zdobyć więcej punktów. Daeva otrzymują dostęp do instancji przez dwóch NPC – Silion oraz Sarpan. Od poziomu 55 muszą oni stoczyć zaciętą walkę z armią powietrznych żołnierzy Balaurów. Tylko tutaj gracze mogą zdobyć heroiczne części zbroi, wyjątkowe paski, kolczyki oraz broń.

Załóż konto i graj!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
MMORPG

Marcin “Ganisz” Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu – dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: “Baw się, życie kabaretem jest” , “GL, HF!”