Ascent: Infinite Realm zostanie wydane przez Kakao Games

Mowa o nowym tytule twórców TERA Online i Playerunknown's Battleground.

Przyszłościowe Ascent: Infinite Realm studia Bluehole Studio Inc zostanie wydane w Europie w tym samym czasie, co na innych kontynentach. jednak przez nieco kontrowersyjnego wydawcę – Kakao Games.

Czy to na pewno zła wróżba?

Zdania na temat Kakao Games są podzielone. Jedni krzyczą, że zepsuli tak dobry tytuł, jakim jest Black Desert Online. Drudzy zaś bronią wydawcy stwierdzeniem, że gra im się dobrze na europejskiej wersji produkcji. Podchodząc jednak do tematu obiektywnie, niezależnie od prywatnych odczuć graczy, wydanie Black Desert Online w Europie się udało. Gra jest jednym z najpopularniejszych tytułów ubiegłego roku, osiągnięto rekordową sprzedaż, a graczy na serwerach nie brakuje. Czy nie o to chodzi w wydawaniu gier?


Garść informacji o samym Ascent: Infinite Realm

AIR jest genialnie zapowiadającym się tytułem twórców takich hitów,  jak TERA Online i Playerunknown’s Battleground. Gra będzie działać na silniku Unreal Engine 3 (not. red. wygląda nieziemsko!) i zaoferuje graczom walkę w trzech wymiarach, zagospodarowanie przestrzeni nie tylko na ziemii, ale i w powietrzu oraz znakomite połączenie średniowiecznego fantasy z przyszłościowym science-fiction. Zapowiada się przebój na miarę Black Desert Online? Tego jak najbardziej życzymy tej produkcji i niecierpliwie czekamy na premierę, która nastąpi w 2018. roku.


Bluehole Studio Inc nie rzuca słów na wiatr

Można by pomyśleć, że tak dobrze zapowiadany tytuł jest tylko nadmuchiwaniem popytu, lecz warto zacznaczyć, że twórcy poza uruchomieniem strony internetowej gry, do sieci wrzucili ponad 5-minutowy trailer, który udowadnia, że rynek gier MMORPG powinien czekać na Ascent: Infinite Realm z otwartymi ramionami. Sami zobaczcie!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
MMORPG

Kamil "Kejmil" Klofczyński - Redaktor działu MMORPG, autor literatury pięknej, kinomaniak.