Ashes of Creation będzie grywalne już podczas wrześniowego PAX Prime 2017!

Podczas PAX Prime 2017 mamy zobaczyć grywalną wersję Ashes of Creation!...

Narodziny cudownego dziecka

O Ashes of Creation pisałem już wcześniej, jeśli przypadkiem nie wiecie, co to za produkcja, to koniecznie cofnijcie się do tego materiału.

Podczas ostatniej konferencji Interpid Studios potwierdziło, że grywalna wersja gry pojawi się podczas PAX Prime 2017, które rozpocznie się pierwszego września w Seattle. W ramach tego wydarzenia zostanie zaprezentowany system tworzenia postaci oraz elementy walki i klas postaci.

To niezwykle ważna informacja, ponieważ dziesiątki tysięcy fanów wsparły zbiórkę i z pewnością chcą zobaczyć efekty prac.

Zwłaszcza, że cały czas można dołączyć do fundatorów i wesprzeć produkcję kwotą od 25 do 5050 dolarów.

Mam nadzieję, że przy tej akcji nie zostaną powtórzone błędy poprzedników, czyli ostatecznie dostaniemy wymarzony tytuł, w formie, która została zapowiedziana.


O grze

W skrócie, Ashes of Creation to cudowanie zapowiadający się MMORPG, który jest przygotowywany przez weteranów branży.

Ma być tym, o czym marzą miliony fanów MMORPG na całym świecie, czyli nowym światem, którego obraz i kształt tworzą gracze poprzez swoje decyzje i poczynania. Co więcej, będziemy mogli dla przykładu stworzyć karawanę handlową i wyruszyć w świat, aby przetrzeć nowe szlaki. Ewentualnie, wybierzemy drogę rozbójnika i postaramy się oskubać chciwych kupców z ich złota!

Ten tytuł będzie opierał się na abonamencie, czyli na najmniej popularnym i bezpiecznym obecnie modelu, który wcześniej czy później zawsze doprowadzał do przejścia na F2p i jedynie Król MMORPG – World of Warcraft może sobie na niego pozwolić.

R E K L A M A

Jednak sądząc po zapowiedziach, gra może przyciągnąć rzesze fanów i jeśli faktycznie będzie tak dobra, jak opowiadają twórcy, to będę pierwszym, który zapłaci abonament z szerokim uśmiechem na ustach!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
MMORPG

Marcin "Ganisz" Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu - dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: "Baw się, życie kabaretem jest" , "GL, HF!"