Blizzcon 2015 – Znamy już Cyfrowe gadżety jakie otrzymamy za zakup Wirtualnego biletu!

Męcidan, Bestia bojowa z Nexusa, rewersy, portrety oraz wiele innych!...

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Koszt zakupu biletu to około 125zł, zainteresowanych zakupem odsyłam do officjalnego sklepu blizzarda pod linkiem.

World of Warcraft: zwierzak – Męcidan (Murkidan)

Po tym, jak wchłonął moc lewej piszczeli Gul’dana, ten zadziorny łowca demonów został uwięziony na 10 tys. lat przez swego brata – Męcifuriona. Teraz gotów jest stać się ucieleśnieniem rybiej zemsty w walkach zwierzaków toczonych w całym Azeroth!


Heroes of the Storm: wierzchowiec – Bestia bojowa z Nexusa

Wrogowie rzucą się do panicznej ucieczki, a ich bazy obrócą się w pył, gdy tylko ruszycie do boju niesieni na grzbiecie potężnej Bestii bojowej z Nexusa!


Hearthstone: rewers kart – Blizzard 2015

R E K L A M A

Czarna GóraWielki Turniej, Hearthstone na smartfony, Karczemne Bójki i wiele więcej… To był naprawdę wyjątkowy rok dla miłośników karcianych zmagań!


StarCraft II: portrety – xel’naga i Włócznia Aduna

Obnoście się ze swoimi osiągnięciami galaktycznych Blizzdobywców za sprawą dwóch portretów inspirowanych dodatkiem Legacy of the Void, które przywodzą na myśl enigmatyczną rasę xel’naga oraz potężną Włócznię Aduna.


Diablo III: proporzec, zwierzak oraz portret

Potrójne łupy czekają! Rozwińcie sztandary blizzconowej krucjaty dzięki nowiutkiemu proporcowi oraz pokażcie demonicznym hordom, co naprawdę znaczy mrglgllglgll, za sprawą portretu z Mrokogoblinem oraz zwierzaka noszącego to samo miano.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
MMORPG

Szczepan “Luzgan” Meyer – W redakcji od 2012 roku. Trudno mnie zatrzymać na dłużej tylko przy jednej grze. Często można mnie spotkać na przeróżnych festiwalach na terenie całej Polski. ulubione powiedzonka: FOR THE HORDE! oraz GL&HF tłumaczone na Get Lag & Have Feed.
Zapraszam również na profil: www.fb.com/Bluzgan