Diablo 3 otrzymuje aktualizację 2.4.1!

Blizzard w końcu udostępnił długo wyczekiwaną aktualizację do Diablo 3 na PC, PS 4 i X-One. Przedstawiamy Wam najważniejsze zmiany, jakie niesie ten update. ...

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Blizzard w końcu udostępnił długo wyczekiwaną aktualizację do Diablo 3 na PC, PS 4 i X-One. Przedstawiamy Wam najważniejsze zmiany, jakie niesie ten update.[/vc_column_text][vc_separator color=”orange” border_width=”2"][/[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_raw_js]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[/[/vc_raw_js][vc_empty_space height=”30px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”40472" img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d”]vc[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]oczątek do Diablo dodano parę elementów ozdobnych do znalezienia przez graczy. Wprowadzono zmiany dotyczące wydajności serwerów oraz naprawiono błąd, który sprawiał że premiowe doświadczenie za masakrę źle się kalkulowało.

Oprócz tego zbalansowano każdą z klas i masę przedmiotów. Wśród tych drugich legendarne mikstury mogą być teraz rozkładane na części otrzymując zapomnianą duszę.

W trybie przygodowym wśród zleceń z aktu III i IV teraz najpierw zaliczany będzie akt premiowany.[/vc[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”10px”][vc_raw_js]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[/vc[/vc_raw_js][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]terfejsie użytkownika również dokonano kilku zmian i poprawek. M. in. teraz przytrzymanie SHIFT podczas porównywania przedmiotów spowoduje usunięcie z porównania premii za Rozpacz Caldesanna.[/vc[/vc_column_text][vc_column_text]nych błędów:

 • Naprawiono błąd, który uniemożliwiał Ornamentowi Lakumby zapewnianie właściwej wartości premii do redukcji obrażeń.
 • Naprawiono błąd, który uniemożliwiał zastosowanie premii za zebranie sześciu elementów zestawu Szaty Tysiąca Burz, kiedy postać znajdowała się pod wpływem efektów Obelisku Podtrzymania.
 • Naprawiono błąd, który uniemożliwiał wywołanie premii za Skupienie przy dwóch elementach zestawu Bastiony Woli przez użycie umiejętności Ofiara.
 • Naprawiono błąd, który uniemożliwiał pociskom przebijanie przeciwników, jeśli Zemsta była aktywna w czasie, gdy na wyposażeniu była kusza Buriza-Do Kyanon.
 • Naprawiono błąd, który mógł powodować zabicie gracza obrażeniami za Moratorium w Podziemiach Zestawu.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że dodatkowe użycia Ogni Niebios zapewniane przez Wieżę z Kości Słoniowej uruchamiały umiejętność pasywną Wzburzenie.
 • Naprawiono błąd, który powodował zużycie poziomów kumulacji Wypaczonego Miecza w chwili zastosowania umiejętności Tornado Energii z runą Łowca Burz.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że premia za 2 elementy zestawu Ferwor Norvalda nie działała w czasie Konnej Szarży.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że Pancerz Lodu nie wywoływał efektów premii za dwa elementy zestawu Aspekty Tal Rashy, jeśli na wyposażeniu znajdowała się Aureola Arlisy.
 • Naprawiono błąd, który powodował niespójne zachowanie premii za dwa elementy zestawu Aspekty Tal Rashy w połączeniu z użyciem Zdobionego Symbolu.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że premia za 6 elementów zestawu Ozdoby Ognistego Ptaka zwiększająca obrażenia za płonące potwory elitarne była również stosowana w przypadku podpalenia sług rzadkich potworów.
 • Naprawiono błąd, który powodował, że Grzmotnięcie nie było traktowane jako umiejętność wykorzystująca zasoby furii, jeśli postać miała na wyposażeniu Ostrze Wodza.

[/vc[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”10px”][vc_raw_js]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[/vc[/vc_raw_js][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]alizacja na pewno bardzo ustabilizuje rozgrywkę w Diablo. Po więcej informacji zapraszamy do oficjalnego wątku na forum.[/vc[/vc_column_text][vc_btn title=”Oficjalny wątek na forum Diablo 3" style=”classic” color=”orange” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Feu.battle.net%2Fd3%2Fpl%2Fblog%2F20099649%2F||target:%20_blank” button_block=”true”]_c[/vc_column][/vc_row]

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
MMORPG

Kamil "Kejmil" Klofczyński - Redaktor działu MMORPG, autor literatury pięknej, kinomaniak.