Odkryto wszystkie 64 klasy w Ashes of Creation

Kilka dni temu rozpoczęła się sprzedaż pre-orderu Ashes of Creation. Dziś twórcy odkrywają przed graczami pierwsze konkrety – aż 64 grywalne klasy. 64 grywalne klasy w Ashes of Creation...

Kilka dni temu rozpoczęła się sprzedaż pre-orderu Ashes of Creation. Dziś twórcy odkrywają przed graczami pierwsze konkrety – aż 64 grywalne klasy.

64 grywalne klasy w Ashes of Creation

Jak by nie patrzeć, mówimy o produkcji powstałej z małego, niezależnego studia tylko i wyłącznie dzięki kampanii na platformie Kickstarter (gdzie uzbierała na siebie ponad 3.000.000$), zatem należy się ogromny podziw i wiara w tytuł, który zapewnia aż 64 grywalne klasy postaci przy tak niewielkim doświadczeniu i budżecie – jak na współczesny tytuł MMORPG.

Oczywiście podczas kreowania swojego bohatera, gracz nie będzie wybierał 1 z 64 opcji. Wpierw dostępny będzie wybór spośród: fightera, tanka, rogue’a, rangera, mage’a, summonera, clerica oraz barda. Po pewnym czasie rozgrywki gracz dotrze do momentu, w którym również wśród klas z pierwszego wyboru wybierze swoją drugą klasę – połączenie pierwszej i drugiej klasy stworzy unikalną postać, której gameplay całkowicie różnił się będzie od pozostałych.

Owe połączenia klas widoczne są w poniższej tabeli.

Class list Ashes of Creation


Twórcy zapewniają, że w niedalekiej przyszłości odkryją przed nami również fabułę, mechanikę, umiejętności oraz wiele innych aspektów gry.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
MMORPG

Kamil "Kejmil" Klofczyński - Redaktor działu MMORPG, autor literatury pięknej, kinomaniak.