Plany twórców Black Desert Online na początek 2018. roku

Podczas wydarzenia "FESTA", twórcy przedstawili fanom swoje najbliższe plany dotyczące Black Desert Online. Wśród nich między innymi nowy region, w którym najczęstszymi przeciwnikami będą smoki, nowa klasa oraz serwery...

Podczas wydarzenia „FESTA”, twórcy przedstawili fanom swoje najbliższe plany dotyczące Black Desert Online. Wśród nich między innymi nowy region, nowa klasa oraz serwery dla niepełnoletnich graczy.

Nowy region w świecie Black Desert Online

Najważniejszym punktem w planach studia Pearl Abyss jest nowy region – Dreagan, który ma być różnorodnym terenem, gdzie głównym przeciwnikiem będą smoki. Oprócz opisów nowej krainy, twórcy zapowiedzieli, że będzie to lokacja całkowicie przeciwna grindowi – dlatego tak długo trwają prace nad nią. W grze dostępna będzie jednak dopiero w obrębie pierwszej połowy 2018. roku.


Kolejna damska klasa – Ran

W koreańskich produkcjach zdają się górować klasy w postaci żeńskiej – jak w przypadku TERA Online – tak samo jest w Black Desert Online, kobiety zdecydowanie dominują nad męską częścią klas. Nie przeszkadza to jednak twórcom w zapowiedzeniu kolejnej damskiej klasy w ich grze. Tym razem będzie to Ran, która zdaje się być bardzo mobilną wojowniczką. Wczesna kreacja postaci jest już dostępna w koreańskiej wersji gry, data premiery jednak wciąż nie jest znana.


Serwery dla niepełnoletnich graczy

Już 21. grudnia o godzinie 18., niepełnoletni (Od 15. do 18. roku życia) gracze będą mogli bezpłatnie przenieść się na serwery dla nich przeznaczone. Takiej innowacji w grach MMORPG jeszcze nie było, a sądzę, że będzie to niezwykle przydatna opcja.


Pomniejsze zmiany i nowości

  • Poprawa optymalizacji;
  • Nowe mini-gry;
  • Aktualizacja life skilli;
  • Balans poszczególnych klas;
  • Zmiany w UI oraz mini-mapie;
  • System grawerunku;
  • Zremasterowanie sekcji audio oraz video;
  • Wojny gildii oraz aktualizacja systemu gildii;
zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
MMORPG

Kamil "Kejmil" Klofczyński - Redaktor działu MMORPG, autor literatury pięknej, kinomaniak.