Aion 6.0 – Czego możemy się spodziewać w aktualizacji

Fani Aion Online, którzy cały czas wyczekują nowości i zmian zapowiadanych przez twórców, mogą świętować, gdyż już 17. stycznia w wersji koreańskiej pojawi się Aion 6.0. Kwestią czasu będzie...

Fani Aion Online, którzy cały czas wyczekują nowości i zmian zapowiadanych przez twórców, mogą świętować, gdyż już 17. stycznia w wersji koreańskiej pojawi się Aion 6.0. Kwestią czasu będzie wprowadzenie aktualizacji na innych regionach – w tym europejskim, jednak wpierw powinniśmy wyczekiwać aktualizacji 5.8, która pojawi się na serwerze amerykańskim już 10. stycznia. U nas niestety – „wkrótce”.

Czego spodziewać się w Aion 6.0

W świątecznym szale przeoczyliśmy post na forum gry, gdzie pewien użytkownik wyjaśnił, czego możemy się spodziewać po aktualizacji 6.0:

 • Nowe przedmioty, które zostaną podzielone na 3 nowe kategorie. Ancient, Legendary, Ultimate.
 • Przedmioty zostaną podzielone na PVE i PVP.
  a) Pozycje PVE będzie można uzyskać z instancji;
  b) Przedmioty PVP będzie można zdobyć z pól bitew i oblężenia. Będą mogły również zostać ulepszone do najwyższej formy przy użyciu materiałów zebranych z instancji PVP.
 • Istniejące kamienie zaklinające i Święte Serum Upgrade znikną. Zostaną one zastąpione nowymi kamieniami Zaklęć, które skupiają się na atrybutach PVE lub PVP. Można ich używać na dowolnym przedmiocie, niezależnie od gniazda.
 • „Przełom” zostanie usunięty. Wszystkie przedmioty będzie można zaczarować do poziomu +15. Wzrost statystyk będzie wyższy, niż obecnie dla każdego poziomu.
 • Dodane zostaną różne nowe kamienie many. Liczba miejsc na kamienie many zostanie zmniejszona do 3.
 • Przedmioty nie mogą być ulepszane dzięki idianom, bogom, augmentacji.
 • Każdy gracz będzie mógł mieć towarzysza na poziomie: E – Roya, A – Cheska. Z kolei, gdy wykona dla niego zadania, zwiększy jego poziom.
 • Esterra i Nosra znikną, a zamiast tego pojawi się nowa lokacja o nazwie Lakrum. W nowej lokacji możesz uzyskać maksymalnie poziom 80.
  Wypełnienie wszystkich niezbędnych misji i zadań powinno zająć ci 2-3 dni. Elyosi będą wykonywać swoje misje po lewej stronie Lakrum, Asmodianie zaś po prawej stronie lokacji. Po uzyskaniu maksymalnego poziomu, obie frakcje skupią się na środku mapy.

Większość z tych informacji zostało wyjęte z oficjalnego traileru Aion 6.0, który na oryginalnym kanale NCSoft niestety nie miał możliwości angielskich napisów. Zatem dodajemy wersję z napisami ENG.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
MMORPG

Kamil "Kejmil" Klofczyński - Redaktor działu MMORPG, autor literatury pięknej, kinomaniak.