Survived By – nowa gra MMO od Human Head i Digital Extremes!

Survived By ma być grą MMO stworzoną przez Digital Extremes oraz Human Head Studios. Gra będzie działać na modelu free to play....

Survived By

Firma Digital Extremes znana przede wszystkim z darmowej gry kooperacyjnej Warframe oraz Human Head Studios, któremu zawdzięczamy chociażby ciepło przyjętego Preya z 2006 roku postanowili połączyć swoje siły i stworzyć nową grę z gatunku MMORPG opartego na systemie rougelike. Oto Survived By – najnowsza gra oparta na systemie free to play.


Klasy postaci i permanentna śmierć

Póki co wiemy o sześciu klasach dostępnych w grze – Alchemist, Druid, Geomancer, Harbinger, Infiltrator oraz Sentinel.

Co ciekawe, jak przystało na grę z gatunku Roguelike, nasza śmierć jest w pewnym sensie permanentna. Po śmierci naszego bohatera przejmiemy kontrolę nad  jego dziedzicem, jednocześnie tracąc większość przedmiotów i część doświadczenia.  System ten może wydawać się nieprzystępny dla niedzielnych graczy, jednak osobiście uważam, że warto dać tej grze szanse.


Współpraca kluczem do sukcesu

Twórcy gry podkreślili, że odpowiednie przygotowanie i współpraca z kompanami stanowi główny klucz do sukcesu w walce z przeciwnikami. Bez tego jesteśmy z góry skazani na porażkę. W grze dostaniemy również dostęp do rozbudowanego craftingu, dzięki któremu będziemy mogli z czasem wytwarzać coraz mocniejsze bronie, pancerze oraz mikstury, które pomogą nam  w naszych przygodach.


Uczciwy system free to play

Jednym z ciekawszych zapowiedzi jest to, że gra ma być uczciwa dla każdego. Oznacza to, że wszystkie przedmioty dostępne w grze będziemy mogli zakupić za walutę zdobytą podczas gry. Nie chce tego oceniać pod tym względem, gdyż póki co mamy tu do czynienia wyłącznie z zapewnieniami twórców, jednak uważam to za jak najbardziej korzystny atut dla gry.


Zapisy do alfa testów

Jeśli jesteście zainteresowani przetestowaniem owej produkcji, zapraszam do zapisania się do alfa testów, które będą startować jeszcze w tym roku. Osobiście jestem bardzo zaciekawiony grą. Permanentna śmierć, retro grafika i zręcznościowa rozgrywka to cechy, które przemawiają do mnie za tym tytułem.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
MMORPG

20 letni redaktor, który swoją działalność na portalu MMO24 rozpoczął na początku 2017 roku. Zapalony gracz gier w stylu retro oraz tytułów charakteryzujących się wysokim poziomem trudności.