Świętowanie zimy w Albion Online

Nawet jeśli za Waszymi oknami nie widzicie śniegu, w Albion Online zima trwa w najlepsze. Świadczy o tym ogromne, zimowe wydarzenie! Czy czujecie chłód powietrza, który sprawia, że wasza...

Nawet jeśli za Waszymi oknami nie widzicie śniegu, w Albion Online zima trwa w najlepsze. Świadczy o tym ogromne, zimowe wydarzenie!

Czy czujecie chłód powietrza, który sprawia, że wasza skóra drży? To Podmuch Zimy, zimowe wydarzenie Albion Online. Macie czas do 31 stycznia, aby wziąć udział w zimowych aktywnościach w grze i zdobyć nagrody ograniczone czasowo!

Dobre uczynki

Pierwszą możliwością eventu są dobre uczynki, czyli łańcuchy questów, które zacząć można w każdym mieście poza Caerleon. Ukończcie każde możliwe zadanie, by otrzymać ekskluzywny przedmiot – Barana Jula.

Specjalna ekspedycja i pole PvP

Oprócz dobrych uczynków, na odważniejszych śmiałków czeka możliwość wzięcia udziału w specjalnej ekspedycji Trzy Siostry. Gdy tam wkroczą, będą musieli unikać zmrożonego podłoża, a także miejsc, gdzie zamiast podłogi jest lawa. W tym czasie potężne wieże kamiennych orłów będą wystrzeliwały ogniste kule, a Uczniowie Morgany będą was atakowali z każdej strony. Obok specjalnej ekspedycji, dostępne jest całkiem nowe, zimowe pole PvP, na którym panują zasady takie same jak na nieograniczonych żółtych strefach PvP. W obu tych eventowych lokacjach czekają świetne nagrody!

„Czas wrócić do domu”

Największym problemem Wujka Mroza przed odlotem do domu jest jego małżonka, która wcale nie chce wracać. Jeśli macie wystarczająco odwagi, pójdźcie na koniec mapy i przyprowadźcie Królową Lodu do Mroza, który szczodrze Was nagrodzi.

Nagrody

W trakcie wydarzenia, będziecie mogli zdobyć nagrody limitowane czasowo. Dwa ozdobne zestawy zbroi, Czerwona Suknia i Zamożny Szlachcic, skrzynie z prezentami, które można umieścić w świecie gry, a także drzewa iglaste podejrzanie przypominające choinki.

Wszystkie te nagrody wydarzenia Podmuch Zimy można kupić u Kupca Ozdób w głównych miastach w zamian za śnieżki. Śnieżki można znaleźć w skrzyniach z prezentami w otwartym świecie, lub jako nagrody na Arenie i w Ekspedycjach. Jeśli nie chcesz nic kupić, po prostu rzucaj nimi w twarze innych poszukiwaczy przygód…

 

R E K L A M A
Kategorie
mmo24MMORPG

Kamil "Kejmil" Klofczyński - Redaktor działu MMORPG, autor literatury pięknej, kinomaniak.