The Elder Scrolls Online świętuje #10MillionStories

W The Elder Scrolls Online celebracja trwa w najlepsze, gdy naprawdę jest co świętować - 10 milionów graczy, 10 milionów historii....

W The Elder Scrolls Online celebracja trwa w najlepsze, gdy naprawdę jest co świętować – 10 milionów graczy, 10 milionów historii.

Darmowy tydzień z okazji 10 milionów graczy

10 milionów to najwidoczniej mało dla Bethesda Studio, bo z okazji 10 milionów historii w świecie Tamriel, organizują darmowy tydzień, by gracze którzy jeszcze nie grają w ich produkcję, mogli jej spróbować. Przez cały tydzień od 29. listopada do 6. grudnia gracze za darmo mają dostęp do całego świata The Elder Scrolls Online, 500 crownsów oraz możliwość kontynuowania swojej historii po darmowym czasie.

Trailer The Elder Scrolls #10MillionStories


Event z okazji #10MillionStories

Oprócz darmowego tygodnia, w grze odbywa się specjalny Dungeon Event. Każdy gracz, który ukończy obojętnie który dungeon (Normal albo Veteran), używając Dungeon Findera, otrzyma specjalną skrzynkę z eventowymi nagrodami. Okazja dotyczy wszystkich graczy, na wszystkich platformach – włączając tych, którzy dołączyli do gry podczas darmowego tygodnia.

 

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
MMORPG

Kamil "Kejmil" Klofczyński - Redaktor działu MMORPG, autor literatury pięknej, kinomaniak.