Wyciek z produkcji New World

Przed kilkoma dniami, na forum Reddit pojawił się krótki, 25-sekundowy film prezentujący pierwsze materiały z gry New World – jednego z najbardziej wyczekiwanych MMORPG tego roku. Wypłynęły pierwsze materiały...

Przed kilkoma dniami, na forum Reddit pojawił się krótki, 25-sekundowy film prezentujący pierwsze materiały z gry New World – jednego z najbardziej wyczekiwanych MMORPG tego roku.

Wypłynęły pierwsze materiały z New World

Fani podejrzewają, że jest to wyciek kontrolowany. Nic dziwnego, w końcu nic nie zapowiadało takiej niespodzianki. W każdym jednak razie, w sieci pojawił się film prezentujący część gry, pierwsze animacje, główne mechaniki i skrawek mapy. Sami spójrzcie.


Czym właściwie jest New World?

W skrócie, New World to jeden z najbardziej wyczekiwanych MMORPG tego roku. Choć za wiele o nim jeszcze nie wiemy, pewnym jest, że studio Amazon, w którego skład wchodzi między innymi jeden z głównych twórców Guild Wars 2, ma ogromny budżet i nie będzie oszczędzać na żadnym aspekcie gry. Produkcja ma oferować graczom totalną swobodę i wolność w kreowaniu swojej postaci – żadnych klas, żadnych dróg – gracz będzie mógł zrobić wszystko, co sobie tylko zapragnie w znakomitym połączeniu świata średniowiecznego ze światem fantasy.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
MMORPG

Kamil "Kejmil" Klofczyński - Redaktor działu MMORPG, autor literatury pięknej, kinomaniak.