Wystartowała CBT Titan Siege!

Już dziś wystartowała CBT nowego MMORPG Titan Siege! Dołącz do testów i sprawdź grę osadzoną w krainie mitów skandynawskich i śródziemnomorskich!...

Start CBT Titan Siege, nowego F2P MMORPG!

Mamy kolejne MMORPG – Titan Siege, które startuje z zamkniętymi beta testami. Jeśli jednak chcecie dołączyć do gry, to wszystkich informacji na ten temat powinniście szukać na oficjalnej stronie.

Gra będzie oddana w polskiej wersji językowej (napisy) na dedykowanych polskiej społeczności serwerach, które będą administrowane przez polskich GM’ów. Dawno nie mieliśmy takiej sytuacji i ciekaw jestem jak sobie poradzi Titan Siege na rodzimym rynku.


O Titan Siege

Titan Siege jest grą MMORPG, której akcja rozgrywa się w  krainie mitów inspirowanej wierzeniami m. in. skandynawskimi i śródziemnomorskimi. Gra oferuje możliwość wspólnej zabawy w jednym świecie tysiącom graczy, którzy współtworzyć będą żywy świat konfliktu ludzkości z bogami.

Najważniejsze cechy:

  • Przemierzaj gigantyczny świat podzielony na kontynenty i regiony, charakteryzujące się własną historią, klimatem i wyzwaniami.
  • Bierz udział w sezonowych eventach, które dodatkowo wzbogacą zawartość gry!
  • Walcz na grzbiecie różnorodnych wierzchowców ze wsparciem unikalnego chowańca! Titan Siege oferuje nie tylko garść predefiniowanych zwierzaków, ale też możliwość złapania i oswojenia własnego towarzysza spośród setek napotkanych wrogów, w tym także bossów!
  • Graj jedną z pięciu klas, z których każda oferuje kilkadziesiąt umiejętności i nieskończoną liczbę ścieżek rozwoju!
  • Potężny system rzemiosła pozwoli ci tworzyć broń i zbroje, a także eliksiry oraz zwoje – każdy przedmiot w grze można rozłożyć i przekształcić!
  • Walcz z gniewem bogów a także z innymi graczami w wielu trybach PvP! Gra oferuje pojedynki, walki gildii, wojny sojuszy a także oblężenia i bitwy, w których wziąć może udział kilkuset graczy jednocześnie!
zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
MMORPG

Marcin "Ganisz" Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu - dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: "Baw się, życie kabaretem jest" , "GL, HF!"