W jakie MOBA warto grać w najbliższych dniach

Jesteście znudzeni monotonnym grindem w jednej MOBA? Szukacie czegoś nowego, ale nie wiecie za co się zabrać? Zobaczcie najciekawsze pozycje w tym momencie!...

Rynek MOBA nie opiewa w dziesiątki tytułów jak kiedyś, ale nadal jest bogaty. Większość graczy zostaje przy jednym produkcie, lecz czasami opłaca się zrobić skok w bok i pozbierać sporo darmowych fantów lub cieszyć się niedostępną w inny sposób grą. W co warto grać teraz? O tym Wam powiem!

Grajcie dopóki możecie!

Chociaż większość z Was twierdzi, że to nie MOBA, zdecydowanie warto zainteresować się Total War: Arena. Gra obecnie jest w fazie zamkniętych testów, więc normalnie nie zagralibyście. Twórcy jednak postanowili udostępnić ją wszystkim, na 10 dni. Pisaliśmy o tym tutaj.

Zostało Wam niewiele czasu, bo 4 grudnia powróci blokada. Możecie zapisać się  tutaj i liczyć, że otrzymacie dostęp. Uwierzcie mi, że będziecie się dobrze bawić, zwłaszcza jeżeli jesteście fanami serii.

Numer #1 do grania teraz

Nasi stali czytelnicy wiedzą, że pałam do Battlerite niesamowitą sympatią. W tym wypadku wyróżniam tę arenówkę z innego powodu – obecnego wydarzenia, Prehistoric Manii.

Zdobędziecie podczas niego sporo unikalnych fantów. Przy okazji powinno Wam się udać jakoś rozwinąć konto, zakupić kilku bohaterów oraz sporo skórek. 12 grudnia skończy się zabawa. I nie pytajcie mnie skąd taki temat. Pochwalcie twórców za oryginalność!

Nowi gracze mają już zupełny kosmos, gdyż jedno z początkowych osiągnięć zapewnia tygodniowego boosta do doświadczenia, co znacznie przyspiesza progres. Dynamiczna rozgrywka zapewni Wam wiele radości, ale chyba to wiecie.

Battlerite jest dostępne na platformie Steam.

R E K L A M A

W to musicie poklikać w weekend

Stałym punktem każdego fana MOBA powinno być rozegranie kilku meczów w SMITE co weekend. Wtedy twórcy oferują nam wydarzenia, z których zgarniemy więcej doświadczenia, waluty, gemów ($) czy skrzynki, jak w tym wypadku.

Wystarczy w piątek, sobotę oraz niedzielę zdobyć po trzy pierwsze wygrane dnia (w różnych trybach). Na dniach wejdzie jeszcze patch. Nie zapomnijcie tylko zebrać nagród za codzienne logowanie się. 

(Chyba) warto wygrać chociaż raz dziennie

League of Legends obecnie bawi, ale nie dzieje się w nim nic ciekawego od patcha z presezonem. Ostatnie zmiany w NE teoretycznie zachęcają do poświęcania większej ilości czasu. Praktycznie nie musi tak być.

Jeżeli jednak nie zależy Wam tak bardzo, to i tak lepiej jest wejść, zgarnąć doświadczenie za pierwszą wygraną dnia, a następnie pobawić się u konkurencji, mającej coś świeżego. Przynajmniej do patcha.

To będzie dobre

Twórcy Paladins nie próżnują i znowu wprowadzają kolejne zmiany w systemie. Chyba nie chcą, żeby wyzywano ich od EA, stąd udostępniają coraz więcej darmowej zawartości.

W tym wypadku chodzi o system kart. Od 5 grudnia zostanie on przerobiony na nowy. Jedni mówią, że będzie łatwiej, inni zwracają uwagę na rozwijanie kart, mogące doprowadzić do większego grindu.

Ja jednak jestem pozytywnie nastawiony do zmian, dlatego zachęcam Was, byście spróbowali. Po naprawie większości bugów gra może nawet przebić OW. Już teraz jest jedną z najpopularniejszych produkcji na Steam. I wiem, znowu to naciągana MOBA, a właściwie FPS.

Grę ściągniecie z oficjalnej strony lub platformy Steam.

Tutaj jednak uważajcie

Chociaż nieraz nazywano mnie czołowym fanboyem HotS-a, tak teraz polecam uważać z graniem. Ostatni patch dość mocno osłabił wszystkich pomocników, więc nie każdy będzie czerpać tyle przyjemności z supportowania. Tanki też nie mają już tak lekko, skoro ich koledzy (i zgrabne koleżanki) od leczenia dostali po tyłkach.

Za to 13 grudnia nadchodzą poważne zmiany w rozgrywce i trudno powiedzieć jak będzie wyglądał metagame, czy styl gry. Polecam popróbować oraz pograć Hanzo, bo będzie sporo zabawy. Do tego czasu wbijcie rangę, bo tego dnia rusza kolejny sezon.

Podsumowanie

  • Do 4 grudnia – Total War Arena
  • Do 12 grudnia – Battlerite
  • Weekend – SMITE
  • Od 5 grudnia – Paladins
  • Można pograć, ale czekamy na aktualizacje – League of Legends
  • Heroes of the Storm
  • Nic się nie dzieje – Paragon, Gigantic, DotA2 itp.
zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
GryMOBA

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i