Nadchodzi Doomfist? Przygotujcie się agenci!

Agenci,przygotujcie się. Szpon uwolnił niebezpiecznego człowieka, znanego jako Doomfist. Nie mamy informacji o nim, ale kiedy je dostaniemy, przekażemy Wam!...

Misja numer #241: Doomfist uwolniony

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, za atak na placówkę Helix w Numbanii odpowiada organizacja Szpon. Jako osoba, która miała styczność z ich agentami, śmiem twierdzić, że kluczową rolę odegrała w incydencie nieznana większości władz hackerka, Sombra. Nikt mi nie wierzy, ale nie to jest ważne. Szpon miał tylko jeden cel: uwolnić Akande Ogundimu, znanego jako „Pięść Zagłady” lub też Doomfist.

O tym tajemniczym człowieku usłyszeliśmy dawno temu i czekaliśmy, aż wejdzie do akcji. Nie znamy jego zdolności, a pełen raport o nim, możecie znaleźć korzystając z tego odnośnika. Uważajcie jednak. Jest ściśle tajny i nie może wpaść w łapy Sombry!

Prawdopodobnie w następnych dniach Akande pojawi się, chociaż nie wiemy, czy na pewno będzie korzystał z rękawicy. Właściwie to mało wiemy, poza tym, że jego wizerunek widać na plakacie w Numbańskim muzeum. Pierwszy od prawej, z dopiskiem „The Savor”, czyli „Zbawiciel”.

Koniec odprawy agenci. Przekażę Wam kolejne informacje, więc pozostańcie w kontakcie. Ruszajcie na misję. Bądźcie ostrożni. Nie wiadomo czym Blizzard może nas tym razem zaskoczyć. Tutaj macie źródło informacji. Zwróćcie uwagę na poniższy fragment. Przeanalizujcie i wyciągnijcie wnioski. Bez odbioru.

NUMBANI – Trzy miesiące po pierwszych relacjach o incydencie w ściśle strzeżonej placówce firmy Helix Security International, pojawiły się nowe informacje o tych wydarzeniach. Choć od tamtej pory napłynęło niewiele doniesień z placówki, którą wielu uznaje za więzienie dla najgroźniejszych osobników na świecie, to po niedawnych wydarzeniach w Numbani możemy już potwierdzić z całą pewnością, że mieliśmy wówczas do czynienia z atakiem organizacji Szpon. Jego celem zaś było uwolnienie jednego człowieka: Akande Ogundimu, znanego lepiej światu jako Pięść Zagłady.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
GryOverwatch

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i