Nowa aktualizacja do Aiona pojawi się za kilka dni, a nazywa się Omen of Ice

Aion Omen of Ice już za kilka dni pojawi się na serwerach NCsoftu, wprowadzając nowe instancje, arenę do PvP oraz pole bitwy do PvPvE...

Aion, MMORPG nastawione na walki PvP oraz PvPvE, otrzyma kolejnego sporego patcha zatytułowanego Omens of Ice, który chyba ma przyciągnąć nowych graczy. Jest jednak jeden haczyk.

Aktualizacja pojawi się na serwerach już za kilka dni, bo 19 lipca. Dodane zostaną trzy nowe instancje, arena PvP przeznaczona do starć 6 na 6 oraz pole bitwy PvPvE, gdzie dwa zespoły po 24 osoby będą walczyły o kontrolę nad artefaktem. Warto wspomnieć, że ten ostatni tryb ma się rozwijać i ostatecznie pojawi się większa wersja, w której drużyny mają składać się z 96 graczy.

Jaki jest haczyk? Gameforge, wydawca Aiona na Europę, milczy na temat Omen of Ice

Poza tym spora ilość nowości pojawi się dla świeżaków. Początkowe lokacje obu ras będą prezentowały się ładniej pod względem graficznym, a niektóre mechanizmy zostaną uproszczone i ulepszone. Do tego pojawią się miniony, czyli nowe, słodkie pety oraz kilka innych rzeczy, które nie zostały ujawnione. Oficjalna strona patcha jest tu.

Na dodatek tutaj twórcy rozdają kostiumy i fanty. Jaki jest haczyk? Gameforge milczy na temat Omen of Ice, więc wszystko tu tyczy się wersji globalnej, czyli amerykańskiej. Za to dostaliśmy trailer, który wygląda całkiem dobrze. Na pewno lepiej niż ostatnie do Paladins.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i