Nowe DLC do Darkest Dungeon już dostępne!

Nowe DLC do Darkest Dungeon jest już dostępne! Sprawdź, jakiego bohatera zawiera najnowsze rozszerzenie i z jakich umiejętności może korzystać!...

Darkest Dungeon

Darkest Dungeon to turowa gra RPG stworzona przez niezależne studio Red Hook Studios. Tytuł ten zyskał niemałą popularność dzięki swojemu oryginalnemu podejściu do gatunku RPG. Gracze muszą zmierzyć się nie tylko z czyhającymi na nich zagrożeniami, ale i również z ich własnymi słabościami i lękami.


Premiera nowego DLC

Właśnie kilka minut temu do sprzedaży trafiło najnowsze DLC o nazwie „The Shieldbreaker”, które możecie nabyć za około 15 zł. W tym niewielkim rozszerzeniu do grona bohaterów dołącza tytułowa bohaterka, Łamaczka Tarcz. Jest to postać zajmująca rolę ofensywną, która za pomocą włóczni i tarczy będzie siać grozę w najmroczniejszych lochach.

Bohaterka ta posiada kilka interesujących umiejętności, w tym możlisoć przebijania pancerza, ukrywanie się w cieniu czy łamanie gardy. Do jej atutów należą stosunkowo wysokie obrażenia, które rekompensują jej małą ilość zdrowia. Poza tym DLC wprowadza również trzech nowych przeciwników.

R E K L A M A
Kategorie
Gry

20 letni redaktor, który swoją działalność na portalu MMO24 rozpoczął na początku 2017 roku. Zapalony gracz gier w stylu retro oraz tytułów charakteryzujących się wysokim poziomem trudności.