Nowy bohater Arthas jako nagroda za pokonanie Króla Lisza 9 razy!

W nowym dodatku do Hearthstone pojawi się darmowa przygoda. Teraz mamy więcej szczegółów dotyczących finałowej walki oraz nagrody za nią...

W nowym dodatku do Hearthstone pojawi się darmowa przygoda, o której pisaliśmy wcześniej tutaj. Teraz mamy więcej szczegółów dotyczących finałowej walki oraz nagrody za nią. Wszystko dzięki Dave’emu Kosakowi.

Tak jak wspominaliśmy, ostatnim bossem w cytadeli Lodowej Korony został sam Arthas. Walka z nim będzie inna, w zależności od klasy, jaką wybierzemy do tego starcia.

W wypadku maga Król Lisz zmniejszy nasze zdrowie do 1 już na samym początku meczu. Trochę gorzej będzie miał paladyn. Wszyscy przyjaźni stronnicy, którzy zginą, odrodzą się po stronie właściciela Ostrza Mrozu.

Nagrodą za pokonanie Arthasa wszystkimi klasami będzie on we własnej osobie, jako bohater. Nie mówimy tu jednak o nowej klasie. Młody książę znany z kampanii ludzi w Warcraftcie 3 to najnowszy skin do Paladyna.

Przy okazji pokazano kilku nowych stronników tej klasy. Wykorzystują mechanikę boskiej tarczy. Konkretnie otrzymują bonusy, kiedy taka bańka innej kreatury zostanie zbita. Wszystkie dotąd ujawnione karty zobaczycie tutaj.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
GryHearthstone

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i