Nowy dodatek do Darkest Dungeon już niedługo zagości na komputerach!

Nowy dodatek do Darkest Dungeon już niedługo zagości na PC! The Color of Madness będzie dodatkiem czerpiącym inspiracje twórczości Lovecrafta!...

Darkest Dungeon

Darkest Dungeon to turowa gra RPG stworzona przez niezależne studio Red Hook Studios. Tytuł ten zyskał niemałą popularność dzięki swojemu oryginalnemu podejściu do gatunku RPG. Gracze muszą zmierzyć się nie tylko z czyhającymi na nich zagrożeniami, ale i również z ich własnymi słabościami i lękami.


Zobacz również: Recenzja Darkest Dungeon Shieldbreaker DLC!


Premiera nowego dodatku

Nowy dodatek do gry, zatytułowany „The Color of Madness” ukaże się wiosną 2018 roku. Dodatek ten będzie inspirowany twórczością Lovecrafta, więc fani jego twórczości powinni być szczególnie zainteresowani! Fabuła dodatku opierać się będzie na tajemniczej komecie, która spadła na pewne gospodarstwo. Wszyscy mieszkańcy, którzy byli świadkami tego zdarzenia utracili wzrok po zobaczeniu dziwnego światła, które stale zmieniało swoją barwę. Po dwóch tygodniach bez kontaktu z mieszkańcami do wioski przybywa grupa bohaterów, którzy muszą odkryć, co się tam tak na prawdę stało oraz dowiedzieć się co jest źródłem nieludzkich jęków dochodzących z okolic.

Nowy dodatek zaoferuje nam zupełnie nowy tryb przygody, przypominający nieco survival. Będziemy musieli w nim stoczyć walkę z niekończącymi się falami przeciwników, próbując przy tym dostać się do tajemniczej komety. Nowością tu jest możliwość rywalizowania z innymi. W tym celu pomoże nam specjalna tablica, porównująca statystyki wszystkich graczy.

The Color of Madness wprowadzi  nową frakcję przeciwników. Będziemy mogli również odwiedzić wóz nomada, dzięki któremu możemy zapatrzeć się w nowe błyskotki, zapewniające spore ułatwienia.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

20 letni redaktor, który swoją działalność na portalu MMO24 rozpoczął na początku 2017 roku. Zapalony gracz gier w stylu retro oraz tytułów charakteryzujących się wysokim poziomem trudności.