Nowy system Honoru trafił na PBE!

Na PBE pojawił się nowy system Honoru, a także kolejne zmiany w balansie, które po premierze mogą mieć znaczny wpływ na rozgrywkę!...

Nowy system honoru

Na PBE pojawił się nowy system Honoru. Właściwie to przesadzam, bo to „tylko” przemodelowanie znanego. Zresztą zgodnie z obietnicą twórców.

Otóż zostają dodane punkty po 3 kontrolne pomiędzy poziomami. Za wbicie każdego dostaniecie specjalny orb honoru. Natomiast za poziomy 3, 4 oraz 5 – skrzynki. Co ciekawe, po poziomie 5 czeka Was więcej punktów kontrolnych, więc więcej nagród. Fajnie, prawda?

Do tego Wasz poziom honoru zostanie „zresetowany” według poniższego wzoru:

  • Poziom 5 w ostatnim sezonie -> Poziom 2, punkt 3
  • Poziom 4 w ostatnim sezonie -> Poziom 2, punkt 2
  • Poziom 3 w ostatnim sezonie -> Poziom 2, punkt 1
  • Poziom 2 w ostatnim sezonie -> Poziom 2, punkt 0
  • Poziom 0 & 1 -> ten sam poziom co teraz

Reszta zmian w balansie z PBE

Poza tym co znajdziemy na serwerze testowym, względem tego co mówiliśmy ostatnio? RIOT wycofał się ze zmian Olafa, Fiory, Xeratha, Czarnego Tasaka oraz runy Grasp of Undying/Uścisk Nieumarłego.

Zmniejszono także przyrost AD Kayle, przy okazji dodając zmniejszenie odnowienia jej E wraz z poziomami umiejętności. Bezpośrednie osłabienia zaliczyli MF, JayceHeimerdinger oraz Leona. Zamkniemy temat nerfów obniżeniem Lethality/Destrukcji przedmiotów posiadających tę statystykę o 2.

Mainy Yasuo mogą zacierać rączki i życzyć mu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Obchodzi dzisiaj swoje 4!

Za to Yauso załapał się na dalsze wzmocnienia, tak samo jak Brand. Został Graves– spowolnienie W zmniejszono względem wersji PBE z 70% do 50%. Wciąż trwa ono 0.5s.

Pozostają runy. Teraz wszystkie kompozycje z drzewkiem Resolve/Determinacji dadzą trochę zdrowia i ofensywnych. Wyjątek stanowi połączenie z Inspiracją. Tam bonusy pozostają niezmienne. Zresztą Inspiracja+Destrukcja zapewni mniej AD lub AP. Tymczasem fani Scorcha/Poparzenia mogą wyjąć chusteczki – runa zada mniej obrażeń na wczesnych poziomach.

R E K L A M A

Źródła (niewymienione zmiany to przywrócenia zmian do stanu z serwerów live):

Zmiany w statystykach dawanych przez runy.

Osłabienia MF,, Leony i poparzenia; modyfikacje Kayle

Wzmocnienia Branda, Yasuo, osłabienia Jayce’a, Heimena i przedmiotów z Lethality/Destrukcją

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
GryLeague of Legends

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i