Nowy zwiastun do Pillars of Eternity II: Deadfire!

Deweloperzy ze studia Obsidian postanowili podzielić się najnowszym filmikiem prezentującym rozgrywkę z Pillars of Eternity II: Deadfire!...

Pillars of Eternity II: Deadfire

Pillars of Eternity to gra cRPG stworzona przez studio Obsidian Entertainment. Przy produkcji tego tytułu pracowało wielu znakomitych twórców odpowiedzialnych za takie gry jak Baldur’s Gate czy Icewind Dale. Sama gra spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno przez krytyków, jak i graczy kochających stare dobre gry RPG.


Nowy zwiastun z gry

Dziewięć miesięcy temu zakończono zbiórkę funduszy na kolejną odsłonę Pillars of Eternity. Studio zdążyło do tego czasu zebrać około 4,5 miliona dolarów. Niedawno deweloperzy udostępnili nam kolejny zwiastun pokazujący, co do tej pory udało im się stworzyć.

Przyznam szczerze że gra w aktualnym stanie prezentuje się na prawdę nieźle! Warto również wspomnieć, że Pillars of Eternity II będzie stanowiło bezpośrednią kontynuację pierwszej części, jednak tym razem zwiedzimy zupełnie nowe miejsca. W drugiej odsłonie postanowiono dodać i zmodyfikować niektóre rzeczy, takie jak interakcja z towarzyszami czy wprowadzenie systemu dynamicznej pogody. Premiera gry przewidywana jest na początek 2018 roku!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

20 letni redaktor, który swoją działalność na portalu MMO24 rozpoczął na początku 2017 roku. Zapalony gracz gier w stylu retro oraz tytułów charakteryzujących się wysokim poziomem trudności.