Nowy zwiastun do The Evil Within 2!

Bethesda podzieliła się z resztą świata nowym zwiastunem do gry The Evil Within, w którym dowiemy się co nieco o wyglądzie gameplayu oraz zalążkach fabuły!...

The Evil Within 2

The Evil Within 2 to kontynuacja produkcji z 2014 roku za które odpowiedzialne jest studio Tango Gameworks. W grze wcielimy się ponownie w znanego z pierwszej części detektywa Sebstiana Castellanosa, w który musi udać się do koszmarnego wymiaru stworzonego przez grupę Mobius. Celem jego podróży jest odnalezienie i uratowanie swojej córki.

Kilka godzin temu Bethesda podzieliła się z resztą świata nowym zwiastunem do gry, zatytułowanym „The Evil Within 2 – Race Against Time”. Dowiemy się w nim co nieco o stylu gameplayu oraz zalążkach fabuły.

Przyznam szczerze, że zwiastun wygląda na prawdę zachęcająco. Może nie będzie to horror typu najnowszego Resident Evil 7, jednak jako strzelanka z domieszką horroru może sprawdzić się niesamowicie. Przypominam, że premiera gry została zapowiedziana na 13 października 2017 roku.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

20 letni redaktor, który swoją działalność na portalu MMO24 rozpoczął na początku 2017 roku. Zapalony gracz gier w stylu retro oraz tytułów charakteryzujących się wysokim poziomem trudności.