Powstaje gra oparta na popularnym sieciowym komiksie Cyanide & Happiness!

Twórcom popularnego sieciowego komiksu Cyanide & Happiness udało zebrać się minimalną kwotę do stworzenia gry na podstawie owego komiksu!...

Cyanide & Happiness Adventure Game

Kilka dni temu twórcy popularnego sieciowego komiksu Cyanide & Happiness postanowili uruchomić zbiórkę w serwisie Kickstartej, w której mieli zdobyć środki na potrzeby opracowania interaktywnej gry przygodowej zatytułowanej Cyanide & Happiness Adventure Game. Udało się już przekroczyć minimalny wynoszący 300 tysięcy dolarów, a aktualnie kwota ta wynosi 333 tysiące dolarów. Warto wspomnieć, że zbiórka kończy się dopiero za 24 dni!


Kilka słów o grze

Gra będzie opowiadać historię młodego chłopca o imieniu Cooper „Coop” McCarthy, który próbuje przetrwać ostatni dzień szkoły, pomimo faktu, że świat zaczyna staczać się w stronę apokalipsy. W osiągnięciu jego celu pomoże mu dwoje ludzi, Sawer Allen pragnąca zostać dziennikarką oraz Hugo „Chowder” Malone, który jest miłośnikiem mieczy i komentowania filmów na YouTube.

Sama gra natomiast ma polegać na eksploracji, prowadzeniu dialogów i rozwiązywaniu zagadek. Całość zostanie okrojona charakterystycznym dla komiksu stylem graficznym i masą czarnego humoru!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

20 letni redaktor, który swoją działalność na portalu MMO24 rozpoczął na początku 2017 roku. Zapalony gracz gier w stylu retro oraz tytułów charakteryzujących się wysokim poziomem trudności.