Premiera Micro Machines World Series! Powrót do przeszłości!

Już dziś premiera długo wyczekiwanego reamke hitu sprzed lat! Panie i Panowie Micro Machines World Series! Zasiądźcie za kierownicą!...

Micro Machines World Series

W końcu premiera długo wyczekiwanej gry Micro Machines Wolrd Series! Gry, którą pamiętają starsi gracze. Ekhm, wybaczcie, doświadczeni gracze :) W każdym razie, Techland wraz z Codemasters i Koch Media przekazują dziś w nasze ręce hit sprzed lat, w zupełnie nowej odsłonie!

Micro Machines to gra, w której kierujemy miniaturowymi pojazdami i ścigamy się w niesamowitych okolicznościach! W warsztacie, na stole bilardowym, po biurku, czy po kuchennym blacie! Słowem, gra oddaje to, co było najlepszego w kultowej odsłonie sprzed lat, czyli w 1991 roku!


Na czym polega rozgrywka?

Gracze wezmą udział w 4-osobowych wyścigach przy jednej konsoli, co przywodzi na myśl „kanapową” kooperację i kojarzy się z oryginalnym Micro Machines z 1991 roku.

Kolejny powiew świeżości to wyścigi sieciowe dla 12 graczy, sieciowe walki (z trybami przypominającymi zasadami te znane ze strzelanin jak Capture the Flag i Team Deathmatch) i możliwość personalizacji pojazdów.

Samochody szpiegowskie, poduszkowiec, ciężarówki, czołgi i inne… W dostępnej Micro Machines World Series szerokiej gamie pojazdów możesz zamontować unikalne wyposażenie i zbierać zakręcone power upy takie jak blastery, miny, młot czy bomby.

Gra jest dostępna na PC, PS4 i Xbox One w jednakowej cenie wynoszącej 129,90 zł!


Powrót do przeszłości, rok 1991!

Warto zerknąć, jak to kiedyś wyglądało i uwierzcie mi na słowo, grafika była świetna, a dynamika gry powalała na kolana!

R E K L A M A

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

Marcin "Ganisz" Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu - dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: "Baw się, życie kabaretem jest" , "GL, HF!"