Obietnica zmian, słuchania graczy i posypanie głowy popiołem – podsumowanie 2017 roku

RIOT Games podsumowało 2017 rok w League of Legend poprzez specjalne wideo wydane z tej okazji. Co się w nim znalazło? Zobaczcie sami!...

Podsumowanie 2017 roku by RIOT Games

Twórcy LoL-a wydali specjalny film, w którym główny deweloper gry, New001, podsumował 2017 rok. Całość trwa ponad 7 minut, wiec wrzucamy spoiler i sami ocenicie, czy warto to zobaczyć.

Przede wszystkim wymieniono wszystkie tegoroczne nowości, a tych, przypominam, było sporo. Dużo czasu zeszło też na podkreślaniu, że czekają nas zmiany, wszystko da się zmodyfikować. Dotyczy to głównie run. Wspomniano nawet o usuwaniu, czy wymienianiu niektórych z nich na nowe!

Jeżeli chodzi o zawartość z presezonu, to RIOT jest zadowolone. Szczególnie z nowych rozwiązań (Morgana jungle) oraz zabaw theorycraftingowych (czyli siedzeniu, liczeniu i szukaniu nowych rozwiązań w teorii), co bezpośrednio wiąże się z runami. Zresztą sami widzicie tę różnorodność.

Poza tym New001 posypał głowę popiołem. Wprost przyznał się do niesłuchania graczy w 2016 roku. Następnie wymienił elementy wprowadzone właśnie ze względu na propozycje fanów.

Kilka słów zeszło również na temat Starć, opisanych przez nas w tym miejscu. Tuta mogę dodać tylko datę, kiedy owe turnieje mogą się pojawić – początek 2018 roku. Już spoza filmu zdobyliśmy informację, jakoby wszyscy czempioni mieliby być dostępni w tym trybie.

Na modyfikacje czeka też system honoru. Zostaną dodane „punkty kontrolne” pomiędzy obecnymi poziomami, tak by całość była bardziej przyjazna graczom.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
GryLeague of Legends

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i