W SMITE zobaczymy ogromne zmiany na sezon 5!

Twórcy SMITE już zapowiadają gruntowny rework mapy. Do tego od dzisiaj do 28 grudnia trwają saturnalia, podczas których zdobędziemy dużo expa i gemów!...

Zmiany w Conquest!

Nadciąga sezon 5 do SMITE, a wraz z nim kolosalne zmiany w głównym trybie (jest ich tu kilka, a wszystkie mają swoich fanów) – Conquest.

Więcej szczegółów dostaniemy 26 oraz 28 grudnia, kiedy zostaną omówione kolejno jungla i sprawy techniczne. Skupmy się jednak na tym co wiemy.

Przede wszystkim mapa zostanie poszerzona, co utrudni ganki. Ogólnie całość ma przeciwdziałać mecie roamujących junglerów oraz supportów, wspieranych przez sololanerów, również często opuszczających swoje alejki.

Dlatego dzielone doświadczenie ma mieć mniejszą wartość, podobnie jak szybciej odradzające się obozy w jungli. Nie bójcie się jednak, gdyż wartość wszelkich stworów sterowanych przez komputer, będzie drastycznie rosnąć z czasem.

Znacznie ciekawsza jest inna sprawa – rework mapy pod względem wizualnym. Plansza ma wyglądać znacznie lepiej, a pierwsze próbki możemy już ocenić.

Przypominam też, że czekamy na nowego boga – Cerbera. Ciekawią mnie jego interakcje z Hadesem.

Do tego dzisiaj ruszyły Saturnalia. Wyznawcy oraz doświadczenie zdobyte w tym czasie, zostaną podwojone. Do tego zostały dodane nowe zadania panteonu. Każde trwa dwa dni, a nagroda to 25 gemów. Całe wydarzenie zakończy się 29 grudnia o godzinie 11.00!

R E K L A M A

Źródło

 

R E K L A M A
Kategorie
GryMOBA

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i