Steam TOP 10 gier w 1. tygodniu 2017

Prezentujemy Wam Top 10 najlepiej sprzedających się gier na platformie STEAM w 1. tygodniu 2017 roku. Zobaczcie, co zyskuje uznanie wśród graczy!...

Prezentujemy Wam zestawienie dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na platformie Steam w pierwszym tygodniu 2017!


Steam TOP 10 najlepiej sprzedających się gier

  1. Grand Theft Auto V
  2. Counter-Strike: Global Offensive
  3. The Binding of Isaac: Afterbirth+
  4. ASTRONEER
  5. The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition
  6. Planet Coaster
  7. H1Z1: King of the Kill
  8. ARK: Survival Evolved
  9. Sid Meier’s Civilization VI – (KLIK) Recenzja
  10. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Jak widzicie, na szczycie GTA V, potem od razu CS:GO.

[advert id=”63385"]

Cieszy piąte miejsce naszego rodzimego Wieśka w wersji zawierającej wszystkie dodatki.

Grand_Theft_Auto_V


Steam to platforma z grami, umożliwiająca zarówno zakupy, jak i wspólną zabawę w trybie wieloosobowym. W odróżnieniu od Battle.net, czy Origin, posiada ona gry bardzo wielu producentów, od potentatów na rynku, po niszowe indyki, czy studia niezależne.

Każdy może znaleźć coś dla siebie i na miejscu kupić to za pomocą karty kredytowej, bądź gift card.

Podoba Wam się? Wystarczy ściągnąć aplikację z oficjalnej strony!

R E K L A M A

[a[advert id=”63385"]p>

Steam oferuje także opcje społecznościowe, więc możemy dodawać znajomych użytkowników i widzieć, w co grają w danym momencie, by do nich dołączyć, gdy natchną nas do gry.

Sama platforma powstała w 2003, a swoje podwoje dla początkujących twórców gier otworzyła w 2012, wraz ze Steam Greenlight. Od tego czasu niezależni programiści mogą zrzutami ekranu, czy wczesnymi wersjami gier zainteresować szerokie grono odbiorców długo przed premierą.

Dzięki Steam możecie też zachowywać swoje screenshoty z gier w chmurze, by nigdy nie zapodziały Wam się po formacie dysku. Do wykorzystania macie 2 GB pamięci, co na obrazki w zupełności wystarcza.

Nieodłączną częścią Steam jest możliwość handlowania przedmiotami z gier. Wielką furorę zrobiły skiny do broni w CS:GO, które wypadają ze skrzynek losowo otrzymywanych po ukończonym meczu.

O niektórych krążą legendy, jako że znakomita ich większość stworzona jest przez graczy dla graczy. Przez afery z plagiatami, niektóre ze skórek zostały zbanowane prawie od razu po wypuszczeniu, co powołało do życia parę białych kruków, których ceny liczone są w tysiącach dolarów.

Jeżeli jesteście gamerami, to Steam jest miejscem dla Was!


 Czytaj kolejny artykuł – Scroll Down!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

Zawsze interesowałem się sprzętem i składałem w domowym zaciszu różne komputery. Doradzałem też często w wyborze optymalnych konfiguracji, właściwie każdemu. Studiowałem międzynarodowe stosunki gospodarcze i pracowałem przy projektach unijnych dla młodzieży. Będę pisał dla Was o szeroko pojętym sprzęcie komputerowym.

INNE