Wiemy jak będzie wyglądać przygoda w Knights of the Frozen Throne

Zobaczcie co mają do zaoferowania bossowie z przygody Knights of the Frozen Throne, czyli najnowszego dodatku do Hearthstone'a!...

W Knights of the Frozen Throne, czyli najnowszym dodatku do Hearthstone’a, pojawi się darmowa mini przygoda. Dotąd mogliśmy jedynie zobaczyć bossów, jednak dzięki portalowi hearthpwn mamy więcej informacji na ich temat.

Przygoda ma zaczynać się od prologu, którego przejście zostanie nagrodzone losową kartą bohaterską. Następnie trzeba tylko przebić się przez trzy skrzydła. W dwóch przeciwnikami będzie łącznie 12 bossów, po 6 na każde. Natomiast w trzecim czeka na nas sam Król Lisz Arthas, dementujący plotki na temat jego śmierci. Tak na marginesie, finałowa walka będzie wyglądała inaczej, w zależności od wybranej klasy. Wygraj każdą z nich, by zdobyć specjalny rewers. Za pomyślne ukończenie tej części przygody gracze otrzymają łącznie trzy pakiety, po jednym za każde skrzyło.

Same pojedynki mają być trudne, jednak nie zawsze tak jak tryb heroiczny. Czyli będą wyzwaniem. Nowicjusze łaknący darmowych fantów mogą być jednak po części spokojni. W prologu wszyscy będą grać gotową talią, więc nie powinno być problemu ze zdobyciem karty bohaterskiej. Na koniec dodam tylko, że niektórzy bossowie pojawią się również w normalnych rozgrywkach, jako stronnicy, prawdopodobnie legendarni. Wpis z hearthpwn znajdziecie tutaj.

Przypominam, że przygoda będzie dostępna za darmo, a cały dodatek ma składać się przede wszystkim z nowych kart, możliwych do zdobycia w pakietach.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
GryHearthstone

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i