World of Tanks zmienia silnik graficzny i dostanie szereg zmian!

Twórcy World of Tanks zdecydowali się na spore zmiany w swoim kluczowym tytule. Wprowadzają aktualizację 1.0 i zmianę silnika graficznego!...

Zmiany w World of Tanks

Wargaming, twórcy World of Tanks postanowili odświeżyć swoje najważniejsze dzieło, głównie pod względem audiowizualnym. Z tej okazji zmieniają silnik graficzny na autorski Core. Dokona to się w marcu 2018.

Wszystko będzie znacznie ładniejsze i bardziej realistyczne. Każdy element mapy (a 25 zostanie przerobionych) ma zmieniać się w czasie, dostosowywać do tego, co robią gracze.

Czyli na niebie zobaczymy różne chmury, woda zacznie się pienić, trawa uginać pod czołgami, oświetlenie stanie się bardziej dynamiczne, a wszystko uzupełni fizyka niszczenia obiektów, oparta na rozwiązaniach z silnika Havoc.

Co ciekawe, również dźwięki mają być responsywne. Dotyczy to nie tylko efektów, ale także samej muzyki. Zależnie od tego, co się dzieje na ekranie, usłyszymy inny soundtrack. Cud miód, malina i płacz cebuli, bo trzeba kupić nowy komputer, prawda? Nie!

Twórcy zapewniają, że dołożyli wszelkich starań nad optymalizacją gry na starszych maszynach. Wykorzystają między innymi technologię strumieniowania, dla zmniejszenia obciążenia słabszych kart graficznych.

Jeżeli wciąż macie obawy to wystarczy skorzystać z oprogramowania World of Tanks enCore 2018. Pobierzecie program i zobaczycie, jak wszystko prezentuje się na powtórkach. Przetestujecie dzięki niemu nową warstwę wizualną.

Dlaczego Wargaming postanowiło pójść w tym kierunku? Przytoczę tu słowa Milosa Jerabeka, dyrektora rozwoju gry: “Aktualizacja 1.0 to radykalna zmiana. Dusza gry pozostanie niezmieniona, ale nowy silnik graficzny prowadzi do zwiększenia jakości obrazu w znacznie większym stopniu niż zwykłe podniesienie rozdzielczości. To oszałamiająca różnica i wprost nie możemy się doczekać, kiedy gracze będą mogli jej spróbować.”

R E K L A M A

To jednak nie koniec nowości! W 2018 czeka nas nowy sezon rankingowy, zmiany w balansie sowieckich czołgów, tryby Halloween i piłkarski oraz wisienkę na torcie – większe możliwości modyfikowania swoich czołgów. O co chodzi? Możliwość dodania elementów 3D!

 

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
GryInneWorld of Tanks

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i