[Aktualizacja] Wspierający Jenos nadciąga wraz z nową mapą.

Wspominaliśmy Wam wczoraj o nowym, czempionie z Paladins. Zgodnie z oczekiwaniami, dzisiaj otrzymaliśmy teaser. Jenos nadchodzi....

Wspominaliśmy Wam wczoraj o nowych czempionach w Paladins, a jeden z nich miał zostać ujawniony dzisiaj, podczas rozgrywek na Dreamhacku. Zgodnie z oczekiwaniami, otrzymaliśmy teaser. Jenos nadchodzi.

Jenos

Na razie pojawił się kilkusekundowy filmik, pokazujący postać oraz przybliżone tekstury niskiej jakości. Wiemy za to, że ma to być bohater wspierający, dla którego masakrowanie wrogów za pomocą broni ma być równie naturalne co leczenie sojuszników. Więcej o nim i przyszłych zmianach w balansie dowiemy się 21 lipca.

Nowe mapy i zmiana wyglądu Ruckusa

Zapowiedziano również nową mapę zwaną Splitstone Quarry. Warto wspomnieć, że była wcześniej ona wcześniej przetestowana przez graczy oraz dopracowana zgodnie z ich feedbackiem. To tak zwana kolejka testowa map lub test map queue. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę ostateczny efekt!

Poza tym Ruckus będzie miał nowy wygląd Pożegnajcie goblina w kosmicznym mechu, a przywitajcie młodszego brata Gazlowe’a z WoWa. Serio mówię. Wyglądają podobnie. Ktoś wredny mógłby się przyczepić, że Hi-rez kopiuje pomysły Blizzarda.

 

W końcu coś na osłodę, po koszmarnym trailerze, który pojawił się wczoraj.

Aktualizacja

Mamy już filmik prezentujący nową mapę oraz wygląd Ruckusa!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i