Zmiany w balansie i fanty dla Doomfista z serwerów testowych (i nie tylko)

Znalazłem masę zmian w bohaterów, które pojawiły się na serwerze testowym lub zostały zapowiedziane. Zresztą zobaczcie wszystko sami!...

Obserwując ostatnio fora i Reddita Overwatach znalazłem masę zmian w bohaterów, które pojawiły się na serwerze testowym lub zostały zapowiedziane. Zresztą zobaczcie wszystko sami!

Zmiany w balansie

Zacznijmy od zmian w balansie na serwerze testowym. Osłabiono obie szarże Doomfista. W wypadku Rakietowego Ciosu skończyło się „tylko” na zmniejszeniu zasięgu o 20%. Trochę gorzej wygląda sytuacja Fali Sejsmicznej. Za jej pomocą nie będzie można skoczyć na teren położony wyżej niż on sam.

Poza tym granat McCree dodatkowo spowalnia, ataki Reinhardta są wykonywane szybciej i sprawniej, a zderzenie się dwóch szarżujących bohaterów już nie zada im obrażeń, a tylko ogłuszy. Do tego lekko zmodyfikowano efekty audio i wideo Kroku w Cień Żniwiarza, przez co trudniej jest go dostrzec lub usłyszeć.

Na koniec dobra informacja dla fanów Zarii: jej ult będzie uniemożliwiał przeciwnikom używanie skoków, doskoków, odskoków i wszelkiego rodzaju form mobilności.

Do tego wiemy czego spodziewać się po następnych aktualizacjach. Przede wszystkim wzmocnienia wytrzymałości Wieprza i nerfów ulta Łaski. Najważniejsze jednak jest to, że Blizzard nareszcie zrobi coś bugami dręczącymi Reinhardta.

Nowe skiny i fanty Doomfista

Wspomnę tylko, że nareszcie mamy wszystkie skórki i inne cuda przeznaczone dla Doomfista. Możecie je wszystkie zobaczyć na PST.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
GryOverwatch

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i