Ankieta Gamera – ile pamięci i mocy potrzebujesz?

Ankieta Gamera ma na celu sprawdzenie, jakie są Wasze preferencje względem ilości RAMu, VRAMu, pojemności dysku, czy mocy zasilacza w Waszych kompach!...

Ankieta Gamera na celu sprawdzić, ile według Was potrzeba jest właściwie wszystkiego w komputerze, od RAMu po moc zasilacza!


Dołącz do naszej grupy na FB – Sprzęt dla graczy – recki, testy i pomoc!


Ankieta Gamera – ile, czego i dlaczego?

Wszystko jest jasne i klarowne moi drodzy gamerzy, przynajmniej dla mnie, ale chciałbym dowiedzieć się, co Wy myślicie o tym, ile potrzeba do grania RAMu, VRAMu, pojemności dysku, czy mocy zasilacza!

Wyniki tej ankiety przekute zostaną przeze mnie w artykuł, który będzie szczegółową analizą tego, jak działa rynek na graczy i czego tak na prawdę oczekujecie od sensownego zestawu komputerowego, które staram się dla Was komponować w ramach pomocy technicznej!

Chciałbym też na pewno obalić parę mitów, ale wszystko tak naprawdę leży w Waszych rękach!

Z góry dziękuje wszystkim za wzięcie udziału!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Sprzęt dla graczy

Zawsze interesowałem się sprzętem i składałem w domowym zaciszu różne komputery. Doradzałem też często w wyborze optymalnych konfiguracji, właściwie każdemu. Studiowałem międzynarodowe stosunki gospodarcze i pracowałem przy projektach unijnych dla młodzieży. Będę pisał dla Was o szeroko pojętym sprzęcie komputerowym.