Arctic Z2-3D – uchwyt na dwa monitory z HUBem USB!

Arctic Z2-3D to jedna z ciekawszych propozycji w departamencie uchwytów do monitorów na rynku. Oprócz wielu opcji regulacji posiada też HUB USB 3.0!...

Arctic Z2-3D to jeden z lepszych uchwytów, jakie miałem okazję używać, i aż żal się z nim rozstawać.

Taka konstrukcja przyda się zarówno graczom, jak i profesjonalistom, w końcu każdy chce mieć porządek na biurku!


Dołącz do naszej grupy na FB – Sprzęt dla graczy – recki, testy i pomoc!


Arctic Z2-3D – regulacja w pełnej krasie

Jeżeli spędzacie dużo czasu przed komputerem, pracując bądź grając, docenicie sposób, w jaki skonstruowany jest Arctic Z2-3D. 

Pełna regulacja, zarówno samego monitora, jak i gazowych ramion, czy możliwość obrócenia całego zestawu na trzonie, otwiera masę możliwości, szczególnie dla tych, którzy chcą pokazać coś komuś po drugiej stronie biurka.

Sam montaż tego ramienia jest prosty, a producent zadbał, by przebiegł według instrukcji, pakując oddzielnie zestawy śrub do poszczególnych kroków składania.

Dzięki temu nawet mniej zaprawieni w bojach z imbusem i śrubokrętem powinni poradzić sobie z rozstawieniem Arctic Z2-3D.

Warto wspomnieć też o mocowaniach do biurka, bo te w zestawie mamy dwa. Pierwsze to standardowy zacisk na kąt biurka, a drugie służy do montażu przez klasyczny otwór na kable w biurku.Arctic Z2-3D

R E K L A M A

Oprócz tego mamy odrębnie zasilany HUB 4x  USB 3.0, który będzie mógł ładować np. telefon nawet po wyłączeniu komputera. Jak dla mnie świetna sprawa.

W pudełku znajdziecie też komplet dwóch imbusów, które służą do montażu, jak i regulacji całego ramienia po nim.

Możecie więc usztywnić całą konstrukcję, gdy osiągnięcie idealną regulację na swoje potrzeby. Dzięki temu nawet przypadkowe potrącenie monitora nie zburzy Waszego biurkowego ZEN.

Arctic Z2-3D

Przyjemnym elementem jest też możliwość zainstalowania, bądź nie, przedłużki do ramienia, która zwiększa dystans od centralnego trzonu.

Arctic Z2-3D

Ta funkcja przyda się szczególnie posiadaczom większych monitorów, bo dzięki niej idealnie zmieszczą się obok siebie.

Arctic Z2-3D

Arctic Z2-3D jest oczywiście kompatybilny ze standardem VESA, więc przed zakupem sprawdźcie, czy Wasz monitor będzie pasował!


Podsumowanie

Arctic Z2-3D to jedno z lepszych ramion do dwóch monitorów,  jakie miałem okazje używać. HUB 3.0, który można właściwie używać jak ładowarki do telefonu, skradł moje serce.

Za taką funkcjonalność trzeba jednak zapłacić, i to nie mało.

W Polsce Arctic Z2-3D kosztuje około 480 zł, więc dla wielu będzie to kwota zaporowa, ale jeżeli pracujecie na dwóch monitorach, to potraktowałbym to jak inwestycję, bo warto!

R E K L A M A
Arctic Z2-3D
9.3
Arctic Z2-3D
Zalety
 • Oddzielnie zasilany HUB 4 x USB 3.0
 • Możliwość montażu przez otwór w biurku
 • Szeroka regulacja
 • Przedłużenia do ramion w zestawie
Wady
 • Wysoka cena
 • JAKOŚĆ WYKONANIA
  10
 • FUNKCJONALNOŚĆ
  10
 • STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI
  8
Kategorie
Sprzęt dla graczy

Zawsze interesowałem się sprzętem i składałem w domowym zaciszu różne komputery. Doradzałem też często w wyborze optymalnych konfiguracji, właściwie każdemu. Studiowałem międzynarodowe stosunki gospodarcze i pracowałem przy projektach unijnych dla młodzieży. Będę pisał dla Was o szeroko pojętym sprzęcie komputerowym.