Genesis Vanad 750 – bungee dla myszki z hubem

Moim zdaniem warto jest zainwestować w ułatwienie ruchów myszką, szczególnie będąc fanem gier takich jak LoL, czy CS:GO, w których refleks jest podstawą.

Czas na długo wykuwaną recenzję Genesis Vanad 750, czyli bungee huba dla Waszych myszek.

Sam dość często borykałem się z problemem pętającego się kabla i ciągłego poczucia oporu na nim przy szybszych ruchach, teraz to już przeszłość.


Dołącz do naszej grupy na FB – Sprzęt dla graczy – recki, testy i pomoc!


Genesis Vanad 750 – trochę adrenaliny dla poczciwego gryzonia

Myszka to dla mnie najważniejszy element biurka każdego gracza.

Bez odpowiedniego sensora w myszce, podkładki pod nią i wreszcie, wolności ruchów, nie jesteście w stanie reagować w mgnieniu oka na ruchy oponentów.

Z tym ostatnim świetnie radzi sobie Genesis Vanad 750, pozwalając na rozluźnienie kabla od gryzonia w tym najbardziej newralgicznym punkcie, mając nawet elastyczne, gumowe ramię.

Genesis Vanad 750

Gdy pierwszy raz zahaczyłem swój kabel od myszki w tym małym, niepozornym bungee hubie, od razu poczułem ulgę w porównaniu z pokręconym kablem, który potrafił nie raz powstrzymać mnie od szybkiego obrotu ekranu.

Przyjemnymi dodatkami są trzy porty USB 3.0 oraz jeden microSD, by w razie czego móc odczytać wygodnie dane z karty.

R E K L A M A

Genesis Vanad 750

Stylistycznie Genesis Vanad 750 też nie będzie na pewno szpecił Waszych stanowisk. Podświetlone na czerwono logo Genesis nie uderzyło w żaden sposób w moje poczucie estetyki.

Słuszna waga samego sprzętu, jak i guma na podstawie pozwalają na stabilne usadowienie się bungee huba na biurku, co jest bardzo ważne.

Genesis Vanad 750

Podoba mi się też fakt, że gumowe, elastyczne ramie, do którego wpina się kabel od myszki, jest elementem łatwym w demontażu, co pozwala na wygodny transport sprzętu na LAN party.

Jedyne, czego mi w całym zestawie zabrakło, to jakiegoś gustownego pokrowca, ale to już moje czepialstwo.


Podsumowanie

Genesis Vanad 750 mnie nie zawiódł, oferując masę ciekawych funkcji, takich jak sam HUB 3.0, czy port microSD.

Moim zdaniem warto jest zainwestować w ułatwienie ruchów myszką, szczególnie będąc fanem gier takich jak LoL, czy CS:GO, w których refleks jest podstawą.

Z tego miejsca chciałbym także podziękować Genesis za podesłanie mi tego sampla, bo szczerze powiem, że sprzęcik już na IEM przykuł moją uwagę.

Jedynymi moimi obawami była jakość portów USB, ale po trzech miesiącach intensywnego użytkowania mogę śmiało stwierdzić, że jest w porządku.

Nie pozostaje mi więc nic innego, jak polecić Wam ten sprzęt, szczególnie, że kosztuje niecałe 100 zł.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Sprzęt dla graczy

Zawsze interesowałem się sprzętem i składałem w domowym zaciszu różne komputery. Doradzałem też często w wyborze optymalnych konfiguracji, właściwie każdemu. Studiowałem międzynarodowe stosunki gospodarcze i pracowałem przy projektach unijnych dla młodzieży. Będę pisał dla Was o szeroko pojętym sprzęcie komputerowym.