GIGABYTE BRIX Gaming GT – marzenie gracza

GIGABYTE BRIX Gaming GT to mini-desktop, którego napędza potężna para i7-6700K + GTX 1080. Zobaczcie, co wiemy o tym małym-wielkim komputerze....

Witajcie Questownicy! Ostatnio testowałem dla Was komputer dla graczy, którego napędzał potężny procesor i7-6700K.

[advert id=”63385"]

Ta sama mocarna jednostka wylądowała w specyfikacji mini-desktopa GIGABYTE BRIX Gaming GT, o którym od razu zawrzało w sieci.


Dołącz do naszej grupy na Facebooku – sprzęt dla graczy – testy, recenzje, pomoc! 


GIGABYTE BRIX Gaming GT – potężna maszyna idealna na biurko

GIGABYTE BRIX Gaming GT_5

W obudowie niewiele większej od PS3 FAT GIGABYTE zmieścił wydajny procesor i7-6700K, i do wyboru GTX 1070, lub 1080.

Do tego 16 GB pamięci RAM SO-DIMM DDR 4, oraz miejsca na trzy dyski, dwa w formacie 2,5 cala, oraz jeden M.2.

Mają one zapewnić dostatek wielkości, jak i prędkości pamięci dla każdego użytkownika.

GIGABYTE BRIX Gaming GT_3

Standardowo producent oferuje jeden dysk 2,5 cala o pojemności 1 TB na dane, oraz drugi M.2 SSD 240 GB na system i aplikacje.

R E K L A M A

Całość napędza zasilacz o mocy 400 W, który jest autorskim produktem GIGABYTE. Jego sprawność i system chłodzenia muszą być naprawdę dobrze przemyślane, jeżeli jest on w stanie poradzić sobie z tak mocnymi komponentami.

GIGABYTE BRIX Gaming GT wyposażony został we wszystkie typy łączności bezprzewodowej.

Bluetooth 4.2 i Wi-Fi 802.11ac pozwalają używać małego komputera w sprzężeniu z praktycznie każdym sprzętem, komunikującym się „bez kabla”.

[a[advert id=”63385"]p>

Na obudowie GIGABYTE BRIX Gaming GT znajdziemy też ultra-szybki port USB Type-C, który osiąga transfery rzędu 40 GB/s. Przesłanie filmu w 4K zajmie mu niecałe 30 sekund!

Oprócz tego do dyspozycji mamy trzy porty USB 3.0, oraz standardowy duet gniazd słuchawkowego i mikrofonowego.

Brix Gaming GT wyposażony został w kontroler dźwięku HD Audio 7.1 z kodekiem Realtek ALC1150, wspartym wzmacniaczem operacyjnym Texas Instruments Burr Brown OPA2134.

Taka konfiguracja dostarczać będzie wysokiej klasy brzmienie, poszukiwane przez wielu graczy.

GIGABYTE BRIX Gaming GT_2

Aby utrzymać wszystkie kable w porządku, GIGABYTE ukrył porty karty graficznej, zasilacza, Ethernet, oraz audio na spodzie obudowy, pod zaślepką, pozostawiając jeden przesmyk na wypuszczenie ich wszystkich na zewnątrz.


Podsumowanie

Cena GIGABYTE BRIX Gaming GT owiana jest na razie tajemnicą, lecz wielu z Was pewnie domyśla się, że nie będzie ona w żadnym stopniu konkurencyjna z podobną stacjonarką, złożoną ze standardowych komponentów.

Ci, którzy zakupią ten komputer, będą mogli grać w 1440p, lub nawet w 4K, bez najmniejszych kłopotów. VR również nie będzie dla takiego zestawu wyzwaniem.

Dodając do tego kompaktowy rozmiar i ciekawą stylistykę, utrzymaną raczej w spokojnej, mało wyzywającej formie, GIGABYTE BRIX Gaming GT będzie mógł równie dobrze znaleźć się na biurkach biznesmenów z gamingowym zacięciem.


Czytaj kolejne artykuły o sprzęcie – Scroll Down!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Sprzęt dla graczy

Zawsze interesowałem się sprzętem i składałem w domowym zaciszu różne komputery. Doradzałem też często w wyborze optymalnych konfiguracji, właściwie każdemu. Studiowałem międzynarodowe stosunki gospodarcze i pracowałem przy projektach unijnych dla młodzieży. Będę pisał dla Was o szeroko pojętym sprzęcie komputerowym.