MSI Radeon RX 460 OC 2GB za 349 zł!

MSI Radeon RX 460 OC 2GB trafił dzisiaj na potężną przecenę. Za 349 zł możecie kupić nową kartę graficzną, którą da się streamować LoLa i CS:GO!...

Wraz z wejściem na rynek mini Pascala, czyli GT 1030, natknąłem się na mega przecenę MSI Radeon RX 460 OC 2GB!

Na Morele.net można go kupić już za 349 zł, więc jest to świetna, aczkolwiek dość ulotna, okazja!

Link do MSI Radeon RX 460 OC 2GB! Sprawdźcie to sami!


Dołącz do naszej grupy na FB – Sprzęt dla graczy – recki, testy i pomoc!


MSI Radeon RX 460 OC 2GB – karta dla fanów budżetowego gamingu

Jeżeli jesteście graczami, to na pewno wiecie, że od karty graficznej sporo zależy! Ten mały nicpoń, który dzisiaj trafił na taką przecenę, pozwala na komfortowe granie w e-sportowe tytuły.

Ponieważ domeną wielu z Was jest League of Legends, czy CS:GO, to taka grafa może w zupełności wypełnić Wasze potrzeby, nie rujnując przy tym portfela.

Przyjemnym dodatkiem jest fakt, że dzięki wbudowanej funkcji encodowania, jesteście w stanie w łatwy sposób streamować swoją rozgrywkę, nie obciążając tak bardzo procesora, jak to się dzieje przy standardowych strumykach.

O samym ustawianiu OBS, czyli programu do streamowania, możecie dowiedzieć się tutaj!

R E K L A M A

MSI Radeon RX 460 OC 2GBMSI Radeon RX 460 OC 2GB, jak i jego 4GB brat, doczekali się na prawdę mocnego cięcia ceny, ale jest to spowodowane rychłym wejściem na rynek ich odświeżonych wersji, czyli RX 560.

Nowy Polaris będzie posiadał odblokowane 1024 procesorów strumieniowych, wiec jego wydajność już tym samym wzrośnie o jakieś 15%.

Dodając do tego wyższe zegary, mamy generalnie lepszą kartę, ale pewnie przez to znacznie droższą.

Wielu z Was pewnie nie zajmuje się kombinowaniem z BIOS, ale dla cwaniaków mam ciekawą informację.

Zablokowane procesory strumieniowe w RX 460 można odblokować za pomocą modyfikacji BIOS, jednak nie zawsze kończy się to sukcesem, a często powoduje niestabilne działanie, szczególnie przy budżetowych modelach.

Bądźcie więc ostrożni z modowaniem i liczcie się z tym, że taka akcja może skutkować „ucegleniem” karty i utratą gwarancji.


Podsumowanie

Biorąc pod uwagę fakt, że na MSI Radeon RX 460 OC 2GB można streamować uważam, że jest to karta godna polecenia, szczególnie za 365 zł.

Jej bezpośrednią konkurencją są GTX 1050 oraz GTX 750 Ti, jednak ta pierwsza jest znacznie droższa, a ta druga ma już swoje lata, więc pomimo solidnych osiągów zacznie niebawem odstawać, choćby ze względu na utratę wsparcia w sterownikach.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Sprzęt dla graczy

Zawsze interesowałem się sprzętem i składałem w domowym zaciszu różne komputery. Doradzałem też często w wyborze optymalnych konfiguracji, właściwie każdemu. Studiowałem międzynarodowe stosunki gospodarcze i pracowałem przy projektach unijnych dla młodzieży. Będę pisał dla Was o szeroko pojętym sprzęcie komputerowym.