Nowa odsłona fotela X-Gamer, ergonomia na pierwszym miejscu!

Nowy model X-Gamer od Diablo Chairs może być idealnym prezentem dla każdego gracza!...

Wiecie dlaczego warto zaplanować zakup fotela dla gracza? To nie tylko design i + 5 do atrakcyjności przed znajomymi, to przede wszystkim wasza wygoda i zdrowie!

Wiem, teraz zabrzmiało jak speech rodziców, dziadków i nauczycieli, ale tak po prawdzie to oni mają racje. Zapominamy przy zakupie nowego komputera zwrócić uwagę na taki szczegół jak ergonomia korzystania ze stanowiska gry przez wiele godzin dziennie.

To błąd. Duży.

Nowa odsłona fotela Diablo X-Gamer odpowiada na wszystkie potrzeby najbardziej hardcorowego gracza. Podkręciliśmy wygląd i użyteczność tego modelu wprowadzając nowe rozwiązania.

X-Gamer

Przede wszystkim wielogodzinne sesje przed komputerem nie mogą się kończyć obolałym kręgosłupem, napiętym karkiem i zdrętwiałymi nadgarstkami. Brzmi znajomo? To wina źle przygotowanego miejsca pracy!

Dlatego Diablo X-Gamer posiada szerokie siedzisko i kubełkowe oparcie, które zapewnia optymalną postawę przy biurku.

Dodajmy do tego podłokietniki, które gwarantują prawidłowe ułożenie dłoni względem blatu. I jak ręką odjął, wcześniej wspomniane problemy przechodzą do przeszłości.

R E K L A M A

Wysokiej jakości eko-skóra zapewnia świetny wygląd i wygodę użytkowania. Jednak, to nie wszystko!

Postanowiliśmy zadbać jeszcze bardziej o komfort graczy, dlatego na skórze pojawiła się perforacja, dzięki której nie będziecie odczuwać efektu przegrzania.

[advert id=”62152"]

Przed świętami przygotowaliśmy dla was atrakcyjny pakiet cenowy, dzięki któremu możecie zamówić fotel już od niespełna 450 zł!

Pozostaje życzyć Wam spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia wypełnionych kuframi ze złotem, epickimi przedmiotami, awansami do wyższych dywizji, wielu fragów, wysokiego KDA i fantastycznych przygód w wirtualnych światach!


Z świątecznym – Ho! Ho! Ho… a ty na jakim fotelu siedzisz?!

Ekipa Diablo Chairs

Ps. Jesteśmy też na fejsbuniu! Od 18.12 zaczynamy kolejny konkurs! Wpadajcie!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Sprzęt dla graczy

Marcin "Ganisz" Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu - dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: "Baw się, życie kabaretem jest" , "GL, HF!"