Testujemy słuchawki Creative Sound BlasterX H5

Testujemy Sound BlasterX H5, czy wyższy model serii H od Creative jest godny polecenia?...
Creative Sound BlasterX H5

Recenzja słuchawek Sound BlasterX H5

Witajcie, dziś zajmiemy się kolejnym modelem słuchawek dla graczy od Creative – Sound BlasterX H5. Młodszego i skromniejszego brata poznaliśmy już w recenzji Sound BlasterX H3, do której odsyłam, ale już na wstępie zaznaczę, że H5 to zupełnie inna półka jakościowa i cenowa. Zapraszam do recenzji!

[advert id=”62152"]


Wygląd Sound BlasterX H5

Pierwsze co rzuca się w oczy to nietypowe opakowanie. Zamiast kartonu, dostajemy mocną plastikową puszkę, w której ukryte są słuchawki, kabel, rozdzielnik, mikrofon oraz instrukcje.

Sound BlasterX H5 to aluminiowa konstrukcja, która już na pierwszy rzut oka bardzo elegancko się prezentuje. Zwarta budowa pozbawiona jest wodotrysków, co z pewnością ucieszy fanów mniej krzykliwych produktów.


Dołącz do naszej grupy na FB – sprzęt dla graczy – recenzje, testy, pomoc!


Brak podświetleń i agresywnych kolorów, wcale nie oznacza, że Sound BlasterX H5 nie mają nic do zaoferowania. Srebrny, aluminiowy pałąk świetnie się komponuje z czarnymi, tłoczonym we wzory Sound BlasterX muszlami, okraszonymi wyrazistym X. Dodatkowo, faktura nałożona jest na całej zewnętrznej powierzchni muszli.

Delikatna eko-skóra dokładnie okrywa małżowiny uszne, świetnie izolując gracza od otoczenia. Co więcej, nie powoduje efektu przegrzania, co podnosi komfort użytkowania.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Sprzęt dla graczy

Marcin "Ganisz" Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu - dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: "Baw się, życie kabaretem jest" , "GL, HF!"