Thor 300 TKL – pierwsza turniejowa klawiatura od Genesis

Thor 300 TKL to pierwsza na rynku klawiatura turniejowa od Genesis! Wyposażona w Outemu Blue lub Red przełączniki pozwoli Wam zawalczyć o zwycięstwo!...

Popularny producent sprzętu gamingowego przygotował coś dla osób, które często zabierają swój sprzęt na turnieje, lan party czy do znajomych: klawiaturę Thor 300 TKL.

TKL to skrót od Tenkeyless Mechanical Keyboard – klawiatury mechanicznej bez panelu numerycznego. Usunięcie tej części powoduje, iż Thor 300 TKL ma być wygodny do przenoszenia. Częstym podróżom ma służyć także wytrzymała, aluminiowa obudowa.


Przełączniki dla graczyThor 300 TKL

Thor 300 TKL oparto o przełączniki Outemu, dodatkowo gracz ma do wyboru wersje z dwoma najpopularniejszymi do grania switchami: blue i red. Każdy z modeli ma też swoje dedykowane podświetlenie: dla przełączników niebieskich jest to zielony, a dla czerwonych biały.


Funkcjonalne podświetlenie

Thor 300 TKL

Kolejnym gamingowym elementem Thor 300 TKL jest podświetlenie składające się z 20 trybów, z czego 8 przeznaczonych jest do popularnych gatunków sieciowych, takich jak FPS, MOBA itp. Co więcej, gracz sam może zaprogramować dwa dodatkowe, w pełni unikalne tryby.


Nie przeoczy żadnego klawisza

Thor 300 TKL

Jak na klawiaturę dla graczy przystało, Thor 300 TKL posiada pełny N-Key rollover. Dzięki temu każdy wciśnięty klawisz błyskawicznie prześle sygnał do komputera, a gracz nie musi martwić się o to, że przy jednoczesnym wciśnięciu kilku przycisków system nie rozpozna któregoś z nich.


Thor 300 TKL – Łatwiejsza droga do zwycięstwa

By jeszcze bardziej ułatwić graczom podróżowanie z Thor 300 TKL, klawiaturę wyposażono w organizer kabla, a także antypoślizgowe gumowe nóżki, zapobiegające w trakcie rozgrywki ślizgania się mechanika po powierzchni. Urządzenie posiada też liczne klawisze multimedialne.

Za klawiaturę Genesis Thor 300 TKL przyjdzie nam zapłacić ok 149 zł.

R E K L A M A

Cechy produktu:

Komunikacja przewodowa
Mechanizm klawiszy: mechaniczny
Przełączniki: Outemu czerwone i niebieskie
Siła nacisku: 45 g (czerwone); 55 g (niebieskie)
Długość przewodu: 1,6 m
Wymiary: 335 x 134 x 38 mm
Liczba klawiszy: 87
Liczba klawiszy multimedialnych: 11
Wymagania Systemowe: Windows® XP/Vista/7/8/10


O Genesis

Od debiutu na rynku w 2011 roku, marka oferuje wysokiej klasy akcesoria gamingowe, jednocześnie rozwijając i udoskonalając swoje rozwiązania zwracając szczególną uwagą na stosunek jakości do ceny.

Niezawodność oraz jakość produktów potwierdzają liczne testy i wyróżnienia przyznawane przez największe media technologiczne.

Nowoczesny design, niezwykła funkcjonalność oraz najnowsze technologie wykorzystywane przy produkcji akcesoriów sprawiają, że produkty Genesis są częstym wyborem graczy w całej Europie.

Więcej o nowościach z Genesis dowiecie się na oficjalnej stronie!

Źródło : informacja prasowa Genesis

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Sprzęt dla graczy

Zawsze interesowałem się sprzętem i składałem w domowym zaciszu różne komputery. Doradzałem też często w wyborze optymalnych konfiguracji, właściwie każdemu. Studiowałem międzynarodowe stosunki gospodarcze i pracowałem przy projektach unijnych dla młodzieży. Będę pisał dla Was o szeroko pojętym sprzęcie komputerowym.