„Chcę przywrócić chwałę LCK” – Peanut

Wang "Peanut" Han-Ho zdecydował się zostać w LCK kolejny rok z rzędu....

Wang „Peanut” Han-Ho zdecydował się zostać w LCK kolejny rok z rzędu. Pomimo wielu plotek i spekulacji o przejściu junglera do LCS lub LEC, 24 listopada Gen. G ogłosiło, że drużyna podpisała umowę z jednym z najlepszych junglerów na świecie. W poście na twitterze Peanut wyjaśnił, dlaczego zdecydował się zostać w Korei.

„Cześć wszystkim! Po tym sezonie mocno zastanawiałem się nad przejściem do obcej mi ligi, lecz po tak wielkim rozczarowaniu w 2018 roku i słabym pokazie na MSI, chciałbym przywrócić chwałę LCK. Dlatego postanowiłem zostać kolejny rok w Korei.” – czytamy na twitterze Koreańczyka.

Czuję się zaszczycony tym, że dołączyłem do Gen G! Proszę, kibicujcie mi dalej, będę znowu, jak zawsze, starał się jak najlepiej szczególnie w roku 2019. Dziękuje i do zobaczenia na All Stars <3„.

Wcześniej tego samego dnia, Gen.G opublikowało wideo, które mówiło o dołączeniu Peanuta do drużyny. W filmie Peant mówił, że największym powodem dołączenia do Gen.G jest to, że cały czas chce grać na Koreańskiej scenie. Powiedział również, że nowa drużyna nigdy nie wygrała LCK i jego podrzędnym celem jest wygranie ligi, głównym cel, to oczywiście wygranie Worldsów.

źródło: korizon.net

R E K L A M A
Kategorie
E-sportE-Sport LOL

Witam wszystkich bardzo serdecznie nazywam się Bartek i jestem ze Szczecina. Aktualnie pracuje jako QA i studiuję. W wolnych chwilach grywam głównie w LoLa.