Kolejne starcie VP vs SK!? Ostateczna konfrontacja o 100 tys. dolarów!

Czy dojdzie do pojedynku VP vs SK w piłkę nożną? Jeżeli tak, to kto waszym zdaniem ma większe szanse?...

VP vs SK w nożną?

Po ostatnio wygranym przez Virtus.Pro DreamHack Las Vegas 2017, zawodnicy SK Gaming, którzy właśnie w finale zostali pokonani przez Złotą Piątkę wpadli na pewien bardzo interesujący pomysł.

Mianowicie, pojedynek w piłkę nożną między tymi drużynami. Mecz ten miał by się odbyć podczas zbliżającego się ESL One Cologne 2017. Kwota zakładu wynosi 100 tys. dolarów.

[advert id=”73423"]


Co ćwierkają ptaszki na Twitterze?

Wszystko zaczęło się od postu  SK Gaming, z którego dowiemy się, że zaplanowany jest mecz z fanami w Kolonii, gdzie obecnie zawodnicy przebywają na bootcamp’ie.

Mecz ten miał zostać rozegrany 26 lutego. Następnie zawodnik, którego chyba każdy fan CS:GO zna – Jarosław „pasha” Jarząbkowski zaproponował Fallen’owi i spółce pojedynek VP vs SK w piłkę nożną o 50 tys. dolarów.

[a[advert id=”73423"]p>

Jaki był kolejny ruch Gabriela „FalleN” Toledo? Brazylijczyk postanowił podwoić pulę do 100 tys. dolarów. Warto zauważyć, że 100 tys. dolarów jest połową kwoty wygranej przez Virtus.Pro podczas DH Las Vegas 2017.

R E K L A M A

Post ten został pozytywnie odebrany przez właścicieli obu tych drużyn, czyli  Alexa Mullera i Antona Cherepennikova.


Szaleństwo, czy dobra zabawa?

Czy mecz dojdzie do skutku? Przekonamy się nie długo! Lecz na pewno nie będzie on rozegrany tuż po IEM ze względu na filmik dodany przez Alexa Mullera, w którym możemy zobaczyć jaką techniką posługują się jego podopieczni oraz to, że SK Gaming proponuje rozegrać ten mecz podczas ESL One Cologne 2017.

[adv[advert id=”73423"]

Teraz pozostaje tylko czekać na oficjalne uzgodnienia i może będziemy świadkami niesamowitego wydarzenia. Trochę to szalone, ale z pewnością emocji nie zabraknie, gdy w puli będzie ponad 400 tys. złotych!


Kolejny Artykuł – Scroll Down

R E K L A M A
Kategorie
E-Sport CS:GO