Faza grupowa ESL Pro League zakończona!

Faza grupowa zawodów w Dallas, zakończona. Już tylko 6 drużyn pozostało na placu boju, kto sięgnie po zwycięstwo i po 225 000$?...

Wczoraj w nocy zakończyła się faza grupowa 5 sezonu Pro Ligi, poznaliśmy 6 drużyn, które będą walczyć w fazie playoff o 225 000$.

 

Grupa A nie obyła się bez małych niespodzianek.  Z 1 miejsca wyszło G2 które, w grupie radziło sobie średnio przegrywając z Cloud9 16:4, a także z Immortals 16:10. Ostatecznie po pokonaniu EnVyUs, Fnatic i SK to Francuzi zajęli 1 miejsce w grupie i z automatu awansowali do półfinałów.


By wyłonić 2 drużyny, które awansują dalej potrzebne były dogrywki pomiędzy Fnatic, SK i EnVyUs. W nich to 2 francuska drużyna dominowała pokonując zarówno Fnatic, jak i SK, dzięki czemu zapewnili sobie awans z 2 miejsca. Stawkę uzupełniło SK Gaming, które w bezpośredniej konfrontacji z Fnatic wygrało 4:0.

Faza grupowa

Grupa B obyła się bez żadnych (przynajmniej dla mnie) niespodzianek i potoczyła się zgodnie z tym, co napisałem w zapowiedzi. Z pierwszego miejsca gładko awansowało North z rekordem 4-1 ulegając tylko Team Liquid. 2 miejsce, również z wynikiem 4-1 zajęło mousesports, przegrywając tylko po zaciętym meczu, z North. Jako ostatni w fazie playoff, zameldowali się Amerykanie z Team Liquid.


Już dzisiaj poznamy 2 drużyny, które dołączą do G2 I North w półfinałach. Pary ćwierćfinałowe prezentują się następująco:

Faza Grupowa

 

 

R E K L A M A
Kategorie
E-sportE-Sport CS:GO